Jak zaznaczyć zgodę marketingową na stronie internetowej?

user avatar

Terminem zgoda marketingowa określamy inaczej Twoje zezwolenie na otrzymywanie informacji reklamowych za pomocą wiadomości e-mail, wiadomości SMS oraz innych spersonalizowanych kanałów kontaktu, a także na przetwarzanie Twoich danych osobowych w celach związanych z promocją, zgodnie z informacją o ochronie prywatności.

Jeśli chcesz korzystać z promocji oferowanych przez Superbet oraz otrzymywać bonusy, konieczne jest wyrażenie zgody marketingowej. Po jej zaznaczeniu należy odczekać do kilku godzin, żeby uzyskać dostęp do promocji. Możliwość modyfikacji udzielenia zgody marketingowej jest dostępna na koncie Gracza, w związku z czym możesz swobodnie zmieniać swoje decyzje w każdej chwili.

 

Aby zaznaczyć zgodę marketingową na stronie internetowej, kliknij na swoją nazwę użytkownika, która wyświetla się w prawym górnym rogu, i przejdź do sekcji „Ustawienia”.

zgody główne menu.png

 

Następnie spośród dostępnych opcji wybierz „Zgoda marketingowa”.

ustawienia zgody.png

 

:white_check_mark: Aby wyrazić zgodę marketingową, zaznacz pierwsze puste pole i potwierdź zmianę za pomocą przycisku „Zapisać zmiany”.

zgoda tak.png

 

:x: Aby wycofać zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych, odznacz pierwsze pole i zatwierdź zmianę, klikając „Zapisać zmiany”. Alternatywnie, możesz złożyć wniosek o odwołanie zgody marketingowej poprzez wysłanie wiadomości e-mail z adresu przypisanego do konta Gracza na: customer.support@superbet.pl.

zgoda nie.png

 

:exclamation: Pamiętaj! Aby korzystać z promocji oraz aby otrzymywać bonusy, zgoda marketingowa musi być zaznaczona.

 

 

Dowiedz się więcej:

Dowiedz się, jak zaznaczyć zgodę marketingową w aplikacji.

Dowiedz się, czym jest freebet.

Dowiedz się, czym jest SuperGame.

Dowiedz się, czym jest SuperSpin.Jeśli nie jesteś naszym Klientem, zarejestruj się teraz i skorzystaj z oferty powitalnej:

REJESTRACJA!

Czy ten artykuł był pomocny?

Liczba użytkowników, którzy uważają ten artykuł za przydatny: 6 z 9