Jak zaznaczyć zgodę marketingową na stronie internetowej?

user avatar

Terminem zgoda marketingowa określamy inaczej Twoje zezwolenie na otrzymywanie informacji reklamowych za pomocą wiadomości e-mail, wiadomości SMS oraz innych spersonalizowanych kanałów kontaktu, a także na przetwarzanie Twoich danych osobowych w celach związanych z promocją, zgodnie z informacją o ochronie prywatności.

Jeśli chcesz korzystać z promocji oferowanych przez Superbet oraz otrzymywać bonusy, konieczne jest wyrażenie zgody marketingowej. Po jej zaznaczeniu należy odczekać do kilku godzin, żeby uzyskać dostęp do promocji. Możliwość modyfikacji udzielenia zgody marketingowej jest dostępna na koncie Gracza, w związku z czym możesz swobodnie zmieniać swoje decyzje w każdej chwili.

 

Aby zaznaczyć zgodę marketingową na stronie internetowej, najedź kursorem na swoją nazwę użytkownika, która wyświetla się w prawym górnym rogu, i kliknij w „Moje konto”.

moje konto.png

 

Następnie z listy znajdującej się po lewej stronie wybierz „Ustawienia”, gdzie znajduje się sekcja „Zgoda marketingowa”.

zgoda mark web.png

 

:white_check_mark: Aby wyrazić zgodę marketingową, kliknij „Edytuj”, a potem zaznacz pierwsze puste pole i potwierdź zmianę za pomocą przycisku „Zapisz”.

zgoda tak.png

 

:x: Aby wycofać zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych, kliknij „Edytuj”, a potem odznacz pierwsze pole i zatwierdź zmianę, klikając „Zapisz”. Alternatywnie, możesz złożyć wniosek o odwołanie zgody marketingowej poprzez wysłanie wiadomości e-mail z adresu przypisanego do konta Gracza na: customer.support@superbet.pl.

zgoda marketingowa.png

 

:exclamation: Pamiętaj! Aby korzystać z promocji oraz aby otrzymywać bonusy, zgoda marketingowa musi być zaznaczona.

 

 

Dowiedz się więcej:

Dowiedz się, jak zaznaczyć zgodę marketingową w aplikacji.

Dowiedz się, czym jest freebet.

Dowiedz się, czym jest SuperGame.

Dowiedz się, czym jest SuperSpin.Jeśli nie jesteś naszym Klientem, zarejestruj się teraz i skorzystaj z oferty powitalnej:

REJESTRACJA!

Czy ten artykuł był pomocny?

Liczba użytkowników, którzy uważają ten artykuł za przydatny: 5 z 8