Weryfikacja tożsamości

user avatar

💡 Proces weryfikacji tożsamości stanowi obligatoryjny etap dla każdego legalnego bukmachera. Pozytywna weryfikacja naszych Klientów, a zwłaszcza potwierdzenie ich pełnoletniości, stanowi priorytetowy aspekt dla naszej firmy. Dodatkowo, poprzez weryfikację tożsamości, dążymy do zapewnienia bezpieczeństwa konta oraz zapobiegamy przypadkom kradzieży tożsamości.

 

Zgodnie z regulaminem zakładów wzajemnych przez sieć Internet wszystkie konta tymczasowe, których status nie zostanie zmieniony na konto stałe w terminie do 30 dni od jego utworzenia, zostaną automatycznie zawieszone. Ponowna możliwość korzystania z konta po jego zawieszeniu będzie możliwa tylko poprzez dokończenie procesu rejestracji i zmianę statusu konta tymczasowego na konto stałe.

Należy również pamiętać, że do momentu pełnej weryfikacji tożsamości:

  • łączna kwota środków pieniężnych wpłaconych na konto Gracza nie może przekroczyć 4000 PLN,
  • maksymalna wygrana na jednym kuponie wynosi 2279,99 PLN,
  • wypłaty nie są możliwe.

 

🧐 Jak zweryfikować tożsamość w aplikacji Superbet?

Zaloguj się na swoje konto Gracza, kliknij w swoje inicjały lub zdjęcie profilowe znajdujące się w lewym górnym rogu ekranu i wybierz sekcję „Zweryfikuj swoją tożsamość!”.

główne menu.png 

 

W następnej kolejności zapoznaj się z wyświetlonymi informacjami dotyczącymi weryfikacji tożsamości, kliknij „Kontynuuj” i uzupełnij wszystkie wymagane dane.

2.1.jpg 3.1.jpg

 

Konieczne jest również wysłanie obustronnych zdjęć dowodu tożsamości. Plik powinien mieć rozmiar między 300 KB a 5 MB i być w formacie obrazu. Co więcej, przesłany dokument musi być w kolorze, wszystkie brzegi dowodu muszą być widoczne na zdjęciu, a dane muszą być w pełni czytelne.

przednia 1.jpg tylna strona dowodu.jpg

 

W kolejnym etapie należy również zweryfikować swój numer telefonu. Aby to zrobić, wprowadź otrzymany kod SMS w sekcji Weryfikacja numeru telefonu”, którą znajdziesz w głównym menu.

 kod sms.jpg

 

 

🧐 Jak zweryfikować tożsamość na stronie internetowej?

Zaloguj się na swoje konto Gracza, a następnie kliknij na swoją nazwę użytkownika, która wyświetla się w prawym górnym rogu ekranu, i wybierz „Weryfikacja tożsamości”.

główne menu.png

 

W następnej kolejności zapoznaj się z wyświetloną treścią, kliknij Dalej i uzupełnij wszystkie pola danymi.

3.png

 

Aby przeprowadzić weryfikację pozytywnie, należy również wysłać obustronne zdjęcie dowodu tożsamości - w tym celu wybierz opcję „Dodaj dokumenty” z menu głównego. Wyświetli się okienko umożliwiające wybór sposobu przesłania zdjęć oraz rodzaju dokumentu tożsamości. Należy go zatwierdzić poprzez kliknięcie przycisku „Dalej”, co umożliwi wysłanie zdjęć.

  weryfikacja tożsamości 3.png

 

Pamiętaj, że należy wysłać zarówno awers, jak i rewers dowodu tożsamości. Ponadto, plik musi mieć rozmiar co najmniej 300 KB, ale nie może przekraczać 5 MB i powinien być zapisany w formacie obrazu. Zdjęcia muszą być kolorowe, wszystkie krawędzie dokumentu muszą być widoczne, a dane muszą być czytelne.

awers dowodu.png rewers.png

 

Na końcu przejdź do sekcji Weryfikacja numeru telefonu” w menu głównym, aby zweryfikować numer telefonu. Pojawi się okienko, które pozwoli Ci na wpisanie kodu weryfikacyjnego, otrzymanego SMS-em, a co za tym idzie - zweryfikowanie numeru telefonu.

weryfikacja nr telefonu.png

 

 

❗❗ Uwaga! Aby zweryfikować tożsamość, możesz również wysłać zdjęcie paszportu - w takim przypadku należy wysłać kolorowe i wyraźne zdjęcie dwóch pierwszych stron paszportu w pełni widoczne na jednym zdjęciu, zgodnie z poniższym przykładem.

paszport 2.png

 

W przypadku problemów z przeprowadzeniem weryfikacji tożsamości w aplikacji bądź na stronie internetowej wyślij wiadomość e-mail z adresu przypisanego do konta Gracza na customer.support@superbet.pl, zawierając: numer telefonu; numer konta bankowego (przed numerem wpisz PL bez spacji); numer dowodu osobistego lub paszportu; adres zamieszkania, kod pocztowy, miasto oraz województwo; obustronne zdjęcia dowodu osobistego lub zdjęcie dwóch pierwszych stron paszportu w pełni widoczne na jednym zdjęciu.

 

 

Dowiedz się więcej:

Dowiedz się, jak długo trwa weryfikacja.

Dowiedz się, co zrobić, gdy nie przeprowadziłeś weryfikacji tożsamości.

Dowiedz się, co zrobić, gdy dokument utracił ważność.

Dowiedz się, czym różni się konto tymczasowe od konta stałego.

Dowiedz się o limitach odpowiedzialnej gry.

 

 

Jeśli nie jesteś naszym Klientem, zarejestruj się teraz i skorzystaj z oferty powitalnej:

Rejestracja!

 

Czy ten artykuł był pomocny?

Liczba użytkowników, którzy uważają ten artykuł za przydatny: 5 z 25

Powiązane artykuły

Odpowiedzialna gra – limity

🧐  Limit Gry to ograniczenie, które możesz ustawić na koncie gracza, aby mieć kontrolę nad swoją aktywnością i grać odpowiedzialnie. Wprowadziliśmy...

Czym się różni konto tymczasowe od konta stałego?

💥 Konto tymczasowe to konto, które zostało utworzone po procesie rejestracji, lecz nie zostało jeszcze w pełni zweryfikowane. Aby utworzyć konto ty...

Weryfikacja tożsamości

💡 Proces weryfikacji tożsamości stanowi obligatoryjny etap dla każdego legalnego bukmachera. Pozytywna weryfikacja naszych Klientów, a zwłaszcza po...

Nie dokończyłem pełnej rejestracji konta. Co robić?

Konto Gracza zostanie automatycznie zawieszone, jeśli nie przeprowadzisz weryfikacji tożsamości w ciągu 30 dni od momentu rejestracji. W takim przy...

Jak mogę zweryfikować swój numer telefonu?

👉  Po aktywacji konta poprzez dostęp do linku otrzymanego e-mailem, potwierdź numer telefonu. Kliknij swoją nazwę użytkownika, a następnie przejdź ...

Dokument utracił ważność

🧐  Jeśli Twój dokument tożsamości utracił ważność należy przesłać aktualny dokument jak tylko zostanie on wydany przez odpowiednie organy, aby unik...

W jaki sposób można przesłać dokumenty?

Jeśli chcesz zweryfikować swój dowód osobisty lub paszport, możesz skorzystać z tego linku, który przeniesie Cię do odpowiedniej sekcji umożliwiają...

Jak długo trwa weryfikacja dokumentów?

  Weryfikacja dokumentów odbywa się natychmiastowo. W przypadku przesłania dokumentów w jakości nieodpowiedniej do automatycznej weryfikacji lub do...