Wykluczenie SuperBonusu z Superprzewagi

user avatar

Od godziny 9:30 dnia 9.04.2024 roku wprowadzono zmiany w SuperBonusie i Superprzewadze. Teraz Superprzewaga nie będzie już łączyć się z SuperBonusem. Innymi słowy, jeśli kupon zostanie uratowany przez Superprzewagę, to nie będzie kwalifikował się do otrzymania SuperBonusu i kwota wygranej zostanie pomniejszona o jego wartość.

Warto zaznaczyć, że w przypadku gdy postawiłeś kupon przed wprowadzeniem zmian, zostanie on rozliczony na dotychczasowych warunkach. Zmiany będą obowiązywać dla wszystkich kuponów zagranych po dacie wprowadzenia nowych zasad.

 

W związku z wprowadzonymi zmianami, po aktualizacji aplikacji do wersji 5.5.0 lub nowszej, możesz napotkać następujące komunikaty:

1. Wygrana zabezpieczona dzięki Superprzewadze! Kwota wygranej zostanie przyznana z uwzględnieniem lub bez SuperBonusu, w zależności od wyniku końcowego zdarzenia.

wygrana zabezpieczona dzięki sprzewadze.png

Komunikat będzie wyświetlany, gdy na kuponie zostało ostatnie zdarzenie i została aktywowana Superprzewaga. Przykład: Na kuponie zostało ostatnie zdarzenie, a wytypowana drużyna prowadzi 2:0 w 50. minucie spotkania.

Uwaga! Przed zmianami, gdy Superprzewaga została osiągnięta, cały kupon był automatycznie rozliczany jako wygrany, co skutkowało natychmiastowym wypłaceniem środków. Jednak po ich wprowadzeniu, gdy Superprzewaga wystąpi wraz z SuperBonusem, kupon pozostanie aktywny, a otrzymanie wygranej będzie możliwe dopiero po zakończeniu ostatniego zdarzenia.

*** Jeśli kupon nie jest objęty SuperBonusem, czyli zawiera od 1 do 4 zdarzeń lub nie spełnia innych warunków, nie otrzymasz żadnego komunikatu. Wygrana zostanie automatycznie przypisana do Twojego konta, nawet w przypadku gdy ostatnie zdarzenie zostało rozliczone za pomocą Superprzewagi.

 

2. Gratulacje! Twój kupon został wygrany dzięki Superprzewadze!🎉 Pamiętaj, że kupony wygrane dzięki Superprzewadze nie kwalifikują się do otrzymania SuperBonusu.

kupon wygrany dzięki sprzewadze.png

Komunikat ten pojawi się, gdy Superprzewaga uratuje kupon, czyli na przykład gdy wytypowana przez Ciebie drużyna osiągnie w trakcie meczu dwa gole przewagi, ale mecz zakończy się remisem. W takiej sytuacji kupon zostanie rozliczony jako wygrany, ale nie będzie się kwalifikował do otrzymania SuperBonusu.

 

3. Gratulacje! Jedna lub więcej kombinacji zostały wygrane dzięki Superprzewadze!🎉 Pamiętaj, że kombinacje wygrane dzięki Superprzewadze nie kwalifiują się do otrzymania SuperBonusu.

kupon systemowy.png

Komunikat będzie wyświetlany wyłącznie w przypadku kuponów systemowych, w których co najmniej jedno zdarzenie zostało uratowane przez Superprzewagę. Jednocześnie warto podkreślić, że SuperBonus nadal może być przyznany w tej sytuacji, o ile na kuponie znajduje się przynajmniej 5 innych kombinacji, które kwalifikują się do otrzymania SuperBonusu.

 

Ważne! Upewnij się, że Twoja aplikacja została zaktualizowana do wersji 5.5.0 lub nowszej, aby komunikaty mogły być wyświetlane.

 

 

Dowiedz się więcej:

Dowiedz się, czym jest Superprzewaga.

Dowiedz się, czym jest SuperBonus.

 

 

Jeśli nie jesteś naszym Klientem, zarejestruj się teraz i skorzystaj z oferty powitalnej:

REJESTRACJA!

 

Czy ten artykuł był pomocny?

Liczba użytkowników, którzy uważają ten artykuł za przydatny: 0 z 0