Jak założyć konto poprzez mojeID?

user avatar

MojeID umożliwia zdalne potwierdzanie tożsamości za pomocą danych z bankowości internetowej. W kilku krokach, na dowolnym urządzeniu z dostępem do Internetu, pozwala osobie fizycznej – klientowi banku – szybko i bezpiecznie potwierdzić swoją tożsamość.

 

Aby założyć konto Gracza w Superbet poprzez mojeID, wejdź na naszą stronę internetową www.superbet.pl, kliknij przycisk „Rejestracja” i wybierz pierwszą opcję spośród dwóch dostępnych możliwości założenia konta, czyli rejestrację przez bank. Należy zauważyć, że w aplikacji Superbet obecnie nie jest możliwe zarejestrowanie się za pomocą usługi mojeID.

zarejestruj się przez bank.png

 

W następnej kolejności wybierz bank, z którym chcesz potwierdzić tożsamość. Wówczas zostaniesz przekierowany na stronę banku, gdzie będziesz musiał wprowadzić swój login i hasło. Po zalogowaniu zostaniesz poproszony o wyrażenie zgody na udostępnienie swoich danych do Superbet.

mojeID banki.png

 

Po zatwierdzeniu przekazania danych zostaniesz automatycznie przeniesiony na stronę Superbet, gdzie będziesz musiał uzupełnić brakujące dane, takie jak:

  • nazwa użytkownika,
  • hasło,
  • adres e-mail,
  • numer IBAN, w zależności od banku.

Na koniec sprawdź swoją skrzynkę e-mail, aktywuj konto Gracza przy użyciu otrzymanej wiadomości i zaloguj się. Po kilku minutach status Twojego konta zostanie zmieniony z tymczasowego na stały, co oznacza, że nie będziesz musiał przesyłać nam skanów dowodu ani wypełniać dodatkowych formularzy.

 

Uwaga! Usługa mojeID umożliwia jedynie założenie konta, ale nie służy do weryfikacji tożsamości. Oznacza to, że jeśli już posiadasz konto Gracza, nie będziesz mógł zweryfikować swojej tożsamości przy jej użyciu.

 

 

Dowiedz się więcej:

Dowiedz się, jak założyć konto poprzez standardowy formularz.

Dowiedz się, jakie są warunki poprawnej rejestracji.

Dowiedz się, co zrobić w przypadku nieotrzymania linku aktywacyjnego.

 

 

Jeśli nie jesteś naszym Klientem, zarejestruj się teraz i skorzystaj z oferty powitalnej:

Rejestracja!

Czy ten artykuł był pomocny?

Liczba użytkowników, którzy uważają ten artykuł za przydatny: 0 z 0