Funkcje SuperSocial

user avatar


Supersocial to platforma, która oferuje wiele funkcji umożliwiających grę społecznościową.

W tym artykule dowiesz się, jak z niej korzystać.

 

Dostęp do platformy społecznościowej
Z menu głównego aplikacji przejdź do sekcji „Supersocial”. Oto główna strona społecznościowa, na której możesz zobaczyć kupony umieszczone przez Ciebie i Twoich znajomych.

IMG_3972.jpg

 

Dodaj / zmień zdjęcie profilowe
Dodaj lub zmień swoje zdjęcie profilowe, klikając w swoje inicjały, które znajdują się w prawym górnym rogu aplikacji, a następnie w trzy kropki, „Edytuj profil" i na końcu „Dodaj zdjęcie profilowe".

SuperSocial_functions__1_.jpg IMG_6522.png IMG_6524.png

 

Ustaw powiadomienia
Z menu głównego aplikacji przejdź do sekcji „Menu" -> „Konto" -> „Profil Społecznościowy" -> „Ustaw powiadomienia społecznościowe". Możesz tam wybrać, jakie rodzaje powiadomień społecznościowych będziesz otrzymywać.

SuperSocial_functions__1_.jpeg SuperSocial_functions__2_.jpg SuperSocial_functions__3_.jpg

 

Powiadomienia
Zobacz historię powiadomień, klikając w swoje zdjęcie profilowe, znajdujące się w prawym górnym rogu aplikacji, obok symbolu skanowania kuponów.

IMG_6522.png

 

Jak zaprosić znajomego do obserwowania mnie
Zaproś znajomego do obserwowania, klikając w swoje zdjęcie profilowe, a potem w trzy kropki, znajdujące się w prawym górnym rogi aplikacji, a na końcu „Udostępnij profil”, gdzie będziesz miał możliwość wybrania kanału, przez który chcesz zaprosić kogoś do obserwowania Ciebie.

SuperSocial_functions__1_.jpg IMG_6523.png

Propozycje znajomych
W Supersocial sugerujemy osoby, które możesz obserwować, w tym również naszych ambasadorów - Sławka Peszko i Jerzego Dudka.

Komentarze kuponów 
Zostaw komentarz do swojego kuponu lub znajomego, przechodząc do przycisku „Komentarz”. Możesz napisać swoją opinię o nim bezpośrednio lub użyć w tym celu emotikonów.

FAQ_-_functions_SuperSocial_28.09.20__4_.png

 

Dodaj wszystko do kuponu
W sekcji „Supersocial”, gdzie widoczne są wszystkie publiczne zakłady postawione przez obserwowanych Graczy, po kliknięciu w dany kupon zauważysz, że masz opcję „Dodaj wszystko do kuponu”. W ten sposób możesz dodać zdarzenia do swojego kuponu, o ile są one nadal dostępne w ofercie.

Uwaga! Zakładów z sekcji „Specjalne” nie można dodawać do kuponu za pomocą tej funkcji. Możesz jednak je wyszukać w ofercie, aby dodać je ręcznie.


Czat 1 na 1
W Supersocial możesz dzielić się ze znajomymi swoimi kuponami oraz komentować wydarzenia w sporcie, pisząc prywatne wiadomości. W tym celu kliknij w swoje zdjęcie profilowe, a następnie ikonę listu, która znajduje się w prawym górnym rogu aplikacji.

IMG_6522.png

 

Czat meczowy
Dla każdego wydarzenia na platformie Superbet, czy to przed meczem, czy w trakcie, masz dedykowaną sekcję komentarzy. Aby uzyskać dostęp do niej, wyszukaj w ofercie zdarzenie, które chcesz skomentować, i wejdź do zakładki „Chat”. Tam możesz skomentować mecz, udostępnić swoje kupony i odpowiedzieć na komentarze innych Graczy.

Aby dodać kupon do czatu, kliknij symbol po prawej stronie pola „Skomentuj…”.

Aby odpowiedzieć na wiadomość napisaną na czacie, naciśnij i przytrzymaj wiadomość, aż zobaczysz opcję „Odpowiedz”. Jeśli zrobisz to samo dla napisanej przez siebie wiadomości, będziesz mógł na nią odpowiedzieć, edytować ją lub usunąć.

FAQ_-_functions_SuperSocial_28.09.20__5_.png

Chcemy, aby Twoje interakcje z innymi użytkownikami były przyjazne, dlatego prosimy Cię o zachowanie odpowiedniego języka. Komentarze zawierające wulgaryzmy oraz podżegające do nienawiści lub rasizmu będą zgłaszane i usuwane, a możliwość komentowania zostanie ograniczona na okres od 1 do 30 dni.

 

Dołącz do Supersocial, pobierając aplikację tutaj.

image__1_.png

 

Dowiedz się więcej:

Dowiedz się więcej o SuperSocial

 

Jeśli nie jesteś naszym Klientem, zarejestruj się teraz i skorzystaj z Bonusów Powitalnych:

REJESTRACJA!

 

Czy ten artykuł był pomocny?

Liczba użytkowników, którzy uważają ten artykuł za przydatny: 2 z 4