Funkcje Supersocial

user avatar


Supersocial to platforma, która oferuje wiele funkcji umożliwiających grę społecznościową.

W tym artykule dowiesz się, jak z niej korzystać.

 

Edytuj profil społecznościowy
W Supersocial masz pełną swobodę dostosowania profilu do własnych preferencji - możesz dodać lub zmienić swoje zdjęcie profilowe, zmodyfikować nazwę, pod którą będziesz widoczny na czatach oraz na tablicach innych Graczy, a także umieścić krótki opis konta. Istnieje również możliwość aktywacji konta prywatnego, dzięki czemu tylko znajomi, których zaakceptujesz, będą mogli Cię obserwować. Aby edytować swój profil, przejdź do sekcji „Mój Social” i kliknij w trzy kropki w prawym górnym rogu aplikacji. Następnie wybierz opcję „Edytuj profil” dwukrotnie, wprowadź pożądane zmiany i kliknij „Zapisz”, aby je zatwierdzić.

info o koncie.png edytuj profil.png

 

Udostępnij profil społecznościowy
Swój profil na Supersocial możesz udostępnić znajomym. Wystarczy, że przejdziesz do sekcji „Mój Social”, klikniesz trzy kropki w prawym górny rogu ekranu, a następnie przycisk „Udostępnij profil” i wrzucisz specjalnie wygenerowany link na swoje czaty społecznościowe ze znajomymi lub na tablice. Możesz to z łatwością zrobić za pomocą innego kanału komunikacyjnego, na przykład poprzez Facebooka, Messengera czy wiadomości SMS.

udostępnij.png

 

Ustaw powiadomienia
W Supersocial masz pełną kontrolę nad powiadomieniami, które otrzymujesz, dzięki możliwości ich dostosowania do własnych preferencji. Aby je zmienić, kliknij na swoje inicjały lub zdjęcie profilowe w lewym górnym rogu aplikacji, następnie przejdź do sekcji „Ustawienia” i wybierz „Powiadomienia”, a potem opcję „Znajomi”. W tym miejscu możesz określić, jakie rodzaje powiadomień społecznościowych chcesz otrzymywać. Niektórzy Użytkownicy preferują, na przykład, otrzymywanie powiadomienia dotyczącego aktywności innych Graczy lub komentarzy pod swoimi propozycjami, podczas gdy inni niekoniecznie – decyzja należy do Ciebie.

 ustawienia pow.png powiadomienia ss.png znajomi.png

 

Historia powiadomień
Jeśli chcesz sprawdzić historię powiadomień Supersocial, kliknij w swoje inicjały lub zdjęcie profilowe, znajdujące się w lewym górnym rogu ekranu. Następnie przejdź do sekcji „Komunikaty” i wybierz zakładkę „Supersocial”.

komunikaty.png

 

Znajdź znajomych
W Supersocial masz możliwość znalezienia profilu swojego znajomego, a także jego obserwowania, co pozwoli Ci przeglądać i kopiować jego kupony. Aby znaleźć konkretny profil, przejdź do zakładki „Supersocial” na stronie głównej aplikacji. Następnie skorzystaj z funkcji „Znajdź znajomych” i wpisz wyświetlaną nazwę użytkownika Supersocial. Gdy jego profil pojawi się na liście, kliknij w przycisk „Obserwuj”.

znajdź znajomych.png wyszukaj znajomka.png

 

Propozycje znajomych
Decyzja, które konta obserwujesz w ramach Supersocial, należy wyłącznie do Ciebie. Jeśli preferujesz ograniczyć swoją sieć do znajomych, możesz oczywiście obserwować jedynie ich profile i kupony. Niemniej jednak, na tablicy pojawią się również sugestie dotyczące profili, które polecamy obserwować. Mogą to być nasi ambasadorzy, a także najlepsi typerzy według statystyk. Jednym z atutów Supersocial jest możliwość obserwowania Graczy o najwyższej skuteczności i kopiowania ich kuponów lub dyskutowania na temat analizy i argumentów, które popierają konkretne typy. Obserwowanie najlepszych Graczy pozwoli Ci zrozumieć ich strategię i stanowi cenną lekcję w dziedzinie obstawiania zakładów bukmacherskich.

 

Udostępnianie kuponów
Udostępnianie postawionych kuponów w Supersocial jest bardzo proste! Bezpośrednio po złożeniu kuponu pojawi się okienko, w którym możesz zdecydować, czy chcesz go udostępnić w ramach Supersocial. Jeśli się zgodzisz, kupon automatycznie trafi na Twoje konto w Supersocial, a Twoi obserwatorzy będą mogli go zobaczyć, dyskutować z Tobą na jego temat, a nawet go skopiować. Niemniej jednak nie martw się, stawka i potencjalna wygrana nie będą widoczne. Warto też wspomnieć, że nawet jeśli początkowo nie wyrazisz zgody na udostępnienie kuponu w Supersocial, ale później zmienisz zdanie, to wciąż będziesz miał możliwość udostępnienia go - wystarczy, że wejdziesz w dany kupon i klikniesz przycisk „Opublikuj to w Supersocial”.

opublikuj w ss.png

 

Dodaj wszystko do kuponu
Jedną z najciekawszych funkcji oferowanych przez Supersocial jest możliwość kopiowania kuponów. Dzięki obserwowaniu swoich znajomych lub naszych ambasadorów, masz możliwość błyskawicznego postawienia identycznego kuponu. Wystarczy jedno kliknięcie w przycisk „Dodaj wszystko do kuponu” znajdujący się na górze danego kuponu. To szybkie i łatwe rozwiązanie, które pozwala dodać zdarzenia do swojego kuponu, o ile są one nadal dostępne w ofercie, przy czym stawka oczywiście zależy od Ciebie.

Uwaga! Nie ma możliwości dodawania zakładów z zakładki „Specjalne” bezpośrednio do kuponu za pomocą tej funkcji. Jednakże, możesz je znaleźć w ofercie i dodać ręcznie.

 

Komentarze kuponów
Supersocial umożliwia Użytkownikom komentowanie kuponów, co otwiera drzwi do interakcji, analizy i spojrzenia na konkretne wydarzenia z różnych perspektyw. Autorzy mogą wyjaśnić w komentarzach swoje decyzje dotyczące zakładów, dostarczając dodatkowego kontekstu. Inni typerzy również mają możliwość podzielenia się swoimi przewidywaniami dotyczącymi danego kuponu lub zakładu, co z kolei pozwala na wyciąganie cennych wniosków z różnorodnych punktów widzenia. Aby zostawić komentarz do kuponu, przejdź do niego, a następnie kliknij w zakładkę „Komentarze”, znajdującą się w prawym górnym rogu ekranu.

komenatrze.png


Czat 1 na 1
W Supersocial możesz dzielić się ze znajomymi swoimi kuponami oraz komentować wydarzenia sportowe, pisząc prywatne wiadomości. W tym celu znajdź osobę, do której chcesz napisać, naciśnij „Wiadomość”, a następnie rozpocznij rozmowę. Warto pamiętać, że choć możesz usunąć wysłane wiadomości, to nie możesz usunąć rozmowy.

wiadomość.png rozmowa.png

 

Czat meczowy
Na platformie Superbet dla każdego zdarzenia, zarówno przed jego rozpoczęciem, jak i w trakcie trwania, dostępna jest dedykowana sekcja komentarzy. Aby z niej skorzystać, znajdź w ofercie zdarzenie, które chcesz skomentować, i przejdź do zakładki „Chat”. Możesz tam również odpowiadać na wiadomości zamieszczone przez innych Graczy lub zgłaszać je, jeśli uznasz je za nieodpowiednie. Wystarczy przytrzymać konkretną wiadomość, a pojawią się opcje „Odpowiedz” i „Zgłoś”. Jeśli zrobisz to samo dla napisanej przez siebie wiadomości, będziesz mógł na nią odpowiedzieć, edytować ją lub usunąć. Dodatkowo, na czacie meczowym masz możliwość udostępnienia swojego kuponu poprzez kliknięcie w znacznik kuponu z prawej strony okienka „Skomentuj…”.

chat.png

Ważne! Chcemy, aby Twoje interakcje z innymi Użytkownikami były przyjazne, dlatego prosimy Cię o używanie odpowiedniego języka. Komentarze, które zawierają wulgaryzmy oraz podsycają nienawiść lub rasizm, będą zgłaszane i usuwane, a możliwość komentowania zostanie ograniczona na okres od 1 do 90 dni. Ograniczenia w komentowaniu będą również stosowane w przypadkach szczegółowo opisanych w tym artykule.

 

 

Dowiedz się więcej:

Dowiedz się więcej o Supersocial.

Dowiedz się, czym jest Betswipe.

Dowiedz się, czym są Wyzwania w Supersocial.

 

 

Jeśli nie jesteś naszym Klientem, zarejestruj się teraz i skorzystaj z oferty powitalnej:

REJESTRACJA!

 

Czy ten artykuł był pomocny?

Liczba użytkowników, którzy uważają ten artykuł za przydatny: 2 z 4