Supersocial

user avatar

supersocial.png

Daj się porwać w wir społecznościowego typowania! Udostępniaj, obserwuj, komentuj!

 

Supersocial to wyjątkowa funkcja, dostępna w naszej ofercie, która umożliwia śledzenie typów swoich znajomych czy naszych ambasadorów, na przykład Jerzego Dudka i Sławomira Peszko, ale również udostępnianie swoich kuponów, uczestniczenie w dyskusjach dotyczących obstawionych zakładów, kopiowanie i komentowanie typów innych Graczy. To swego rodzaju forum typerskie w Superbet, gdzie znajdziesz nie tylko typy, lecz także aktywne dyskusje, czaty meczowe i prywatne.

Innymi słowy, Supersocial to platforma do gry społecznościowej, w ramach której możesz:

  • OBSERWOWAĆ typy innych Graczy, ekspertów oraz naszych ambasadorów,
  • UDOSTĘPNIAĆ swoje kupony, aby udowodnić swoje umiejętności typerskie i przyciągnąć nowych obserwujących,
  • KOMENTOWAĆ zakłady innych Graczy, bezpośrednio pod ich kuponami,
  • KOPIOWAĆ kupony bardziej doświadczonych Graczy, aby zwiększyć swoje wygrane,
  • CZATOWAĆ z Graczami 1 na 1 oraz pod meczami.

Nasza społeczność typerów stale się powiększa! Chcesz do niej dołączyć i podzielić się swoimi typami? Instrukcję znajdziesz poniżej.

 

🧐 Jak dołączyć do Supersocial?

Dołączenie do Supersocial jest proste, nawet jeśli jeszcze nie masz konta w Superbet. W takim przypadku wystarczy kliknąć przycisk „Rejestracja”, lub skorzystać z poniższego, i uzupełnić formularz rejestracyjny swoimi danymi. Nie zapomnij jednak zaznaczyć pola wyrażającego zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych, aby móc skorzystać z oferty powitalnej i innych dostępnych promocji.

 

Jeśli etap rejestracji masz już za sobą, to wystarczy, że zalogujesz się na swoje konto Gracza w aplikacji Superbet, przejdziesz do sekcji społeczności, która jest dostępna na górnym czerwonym pasku, i klikniesz w przycisk „Dołącz do społeczności”.

dołącz do supersocial.png

 

Jeśli jednak korzystasz z naszej strony internetowej, kliknij w przycisk „Supersocial”, który znajduje się po lewej stronie ekranu, a w następnej kolejności w „Dołącz do Supersocial”.

dołącz do supersocial.png

 

Jak widzisz, dołączenie do Supersocial nie jest niczym skomplikowanym, a co najważniejsze – nie wymaga żadnych opłat. Jest to całkowicie bezpłatna opcja dla Graczy posiadających konto w Superbet, którzy chcą obserwować zakłady swoich znajomych czy innych typerów lub udostępniać swoje kupony; i choć do zawierania zakładów w Superbet potrzebujesz środków, to decyzja o obstawianiu zależy wyłącznie od Ciebie.

 

👬 Co jeszcze warto wiedzieć o Supersocial?

Supersocial jest projektem inspirowanym platformami społecznościowymi, mającym na celu jednoczenie społeczności typerów wśród klientów Superbet. Podobnie jak w przypadku innych tego typu platform, możesz utworzyć swój własny profil. Możesz ustawić swoją nazwę, pod którą będziesz widoczny na czatach i tablicach innych Uczestników. Ponadto, masz opcję dodania zdjęcia profilowego. Niekoniecznie musi to być Twoje zdjęcie - możesz użyć dowolnego awatara, który możesz zmienić w każdej chwili. Jednakże, na ten moment nie jest możliwe usunięcie profilu Supersocial.

Po utworzeniu profilu Twoim oczom ukaże się tablica, na której znajdziesz wszystkie najważniejsze rzeczy, takie jak: Twoje kupony oraz zakłady obstawione przez znajomych i obserwowane profile, sugestie profili, które polecamy obserwować, reakcje i komentarze innych osób na temat kuponu umieszczonego przez Ciebie lub znajomych, a także możliwość udostępnienia swojego profilu w Supersocial, aby zdobyć większą liczbę obserwujących lub dodać do sieci znajomych. Tablicę w Supersocial możesz dostosować do własnych preferencji, co pozwala maksymalnie wykorzystać jej potencjał. Jeśli interesują Cię wyłącznie kupony z zakładami Superbets, masz opcję filtrowania tego rodzaju zakładów; podobnie jest z dużymi wygranymi, wysokimi kursami czy też kuponami tylko z piłki nożnej.

Co więcej, z poziomu tablicy jesteś w stanie dołączyć do czatu meczowego, który jest dostępny zarówno przed rozpoczęciem meczu, jak i w trakcie jego trwania. Oznacza to, że komentarze nie są ograniczone tylko do wybranych kuponów, lecz masz również możliwość uczestnictwa w czatach meczowych, gdzie na żywo trwa dyskusja na temat danego wydarzenia. Niemniej jednak chcemy, aby Twoje interakcje z innymi użytkownikami były przyjazne i cywilizowane, dlatego prosimy Cię o zachowanie odpowiedniego języka. Komentarze, które podsycają nienawiść lub rasizm, będą zgłaszane i usuwane, a autorowi zostanie ograniczone prawo do komentowania na okres od 1 do 90 dni. Dotyczy to również Użytkownika, który:

⛔️  używa nieodpowiednich słów (wulgaryzmów, wyzwisk, obelg itp.),

⛔️  zostawia komentarze zapowiadające działania marketingowe,

⛔️  nawiązuje lub wspomina o innych grupach czy społecznościach,

⛔️  pisze teksty promujące towary lub usługi innych podmiotów niż Superbet,

⛔️  rozpowszechnia linki zewnętrzne,

⛔️  używa nieodpowiedniego obrazka jako awatara,

⛔️  prosi o środki na grę.

 

😎 Dołącz do pierwszej platformy społecznościowej i doświadcz gry na zupełnie nowym poziomie! A jeśli potrzebujesz pomocy z korzystaniem z funkcji lub chcesz dowiedzieć się o nich więcej, zajrzyj do artykułu funkcje Supersocial.

 

 

Dowiedz się więcej:

Dowiedz się, czym jest Betswipe.

Dowiedz się, czym są Wyzwania w Supersocial.

 

Czy ten artykuł był pomocny?

Liczba użytkowników, którzy uważają ten artykuł za przydatny: 2 z 4