Jak założyć i aktywować konto?

user avatar

 

Obejrzyj ten film, aby zobaczyć, jak krok po kroku zarejestrować się, w prosty i szybki sposób!

 

🧐  Wystarczy, że klikniesz w przycisk "Rejestracja" w prawym górnym rogu naszej strony i wypełnisz krótki formularz rejestracyjny.

reg_Pl.png

Od tego momentu będziesz mógł już skorzystać z KONTA TYMCZASOWEGO, którego funkcjonalność jest ograniczona (limit depozytu w wysokości 5000 zł, brak możliwości wypłat oraz maksymalna wygrana na kupon wynosi 2279,99 zł) do czasu pełnej weryfikacji.

By w pełni aktywować konto należy załączyć skany/zdjęcia dokumentu (plik powinien zostać zapisany w formacie PDF, PNG, JPG lub JPEG, min. rozmiar przesyłanego pliku to 300 KB, jednak maks. nie powinien przekraczać 5 MB) potwierdzającego tożsamość.

incarc_doc_PL.png

 

Dokumenty weryfikacyjne należy przesłać za pomocą konta gracza. Konieczne jest również podanie własnego numeru telefonu, numeru rachunku bankowego, numeru dowodu osobistego lub paszportu oraz miejsca zamieszkania.

Następnie należy poczekać aż nasi pracownicy zweryfikują zgodność danych. Proces ten powinien potrwać zaledwie kilkanaście minut. W niektórych jednak przypadkach proces ten może się wydłużyć do 48h. Po zakończonej sukcesem weryfikacji konto tymczasowe staje się KONTEM STAŁYM, charakteryzującym się pełną funkcjonalnością.

 

Dowiedz się więcej:

Dowiedz się jakie są warunki poprawnej rejestracji?

Dowiedz się jakie dane są potrzebne do rejestracji?

Dowiedz się co zrobić w momencie nie otrzymania linku aktywacyjnego

 

Jeśli nie jesteś naszym Klientem, zarejestruj się teraz i skorzystaj z Bonusów Powitalnych:

Rejestracja!

 

Czy ten artykuł był pomocny?

Liczba użytkowników, którzy uważają ten artykuł za przydatny: 5 z 5