Jak możesz się z nami skontaktować?

user avatar

Chcemy, abyś wygrywał, dobrze się bawił oraz cieszył się całą gamą zakładów i gier podczas korzystania z superbet.pl. Dlatego zawsze, gdy potrzebujesz pomocy, jesteśmy do Twojej dyspozycji i natychmiast pomożemy Ci rozwiązać wszelkie problemy.

 

Potrzebujesz szybkiej odpowiedzi?

Wiemy, że żyjesz szybko i grasz szybko. Dlatego jesteśmy tutaj, aby pomóc Ci rozwiązać wszelkie trudności i zapewnić Ci najlepsze doświadczenia z korzystania z produktów Superbet. Masz pytanie? Odwiedź naszą rozbudowaną sekcję „Często zadawane pytaniatutaj lub poprzez kliknięcie poniższego przycisku. Znajdziesz tam odpowiedzi na tematy związane z promocjami, bonusami, metodami płatności i wiele innych.

FAQ link.png

Nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie? Skontaktuj się z nami – z przyjemnością Ci pomożemy!

 

Jak możesz się z nami skontaktować?

👨‍💼 Czat na żywo
Bardzo szybką metodą kontaktu jest rozmowa z jednym z naszych Operatorów za pośrednictwem czatu na żywo. Przejdź do menu głównego, wybierz sekcję „Pomoc & Wsparcie” i kliknij w pomarańczowy przycisk „Wsparcie”. W ten sposób skontaktujesz się ze specjalistą, który przyjmie Twoją prośbę, przeanalizuje problem i zapewni natychmiastową odpowiedź. Ta metoda łączy zalety komunikacji w czasie rzeczywistym z korespondencją w formie pisemnej.

wsparcie.png

📧 E-mail
Jeśli wolisz komunikować się drogą e-mailową, napisz do nas na adres customer.support@superbet.pl. Opisz, w czym możemy Ci pomóc, a my odpowiemy najszybciej jak to możliwe, abyś mógł wrócić do ulubionych gier. Nasz zespół Obsługi Klienta odpowie na wszystkie Twoje pytania, zapewniając jasne i pomocne odpowiedzi.

Bez względu na preferowaną przez Ciebie formę kontaktu, możesz do nas napisać w dowolnym momencie. Jesteśmy dostępni przez całą dobę, 7 dni w tygodniu.

 

 

Dowiedz się więcej:

Dowiedz się o limitach odpowiedzialnej gry.

Dowiedz się, co zrobić, gdy dokument utracił ważność.

Dowiedz się, w jaki sposób można przesłać dokumenty.

Dowiedz się, jak długo trwa weryfikacja dokumentów.

Dowiedz się, czym różni się konto stałe od konta tymczasowego.

 

 

Jeśli nie jesteś naszym Klientem, zarejestruj się teraz i skorzystaj z oferty powitalnej:

Rejestracja!

Czy ten artykuł był pomocny?

Liczba użytkowników, którzy uważają ten artykuł za przydatny: 8 z 85