Bonusy powitalne

user avatar

bonus powitalny.png

Superstart z kodem SUPERBET

 

Bonusy powitalne mogą otrzymać wyłącznie nowo zarejestrowani Gracze w Superbet. Załóż konto z kodem SUPERBET, lub innym aktywnym, wyraź zgody marketingowe i zaakceptuj ofertę powitalną Superbet poprzez wyskakujące okienko pop-up widoczne na zdjęciu poniżej.

  popup.png   

Bonus powitalny w Superbet to składowa czterech promocji na start. W ramach oferty po rejestracji otrzymasz możliwość odebrania bonusu od pierwszego depozytu, bonusu Tydzień bez ryzyka, a także freebetu o wartości 34 PLN oraz 20 PLN. Na start czeka na Ciebie aż 3754 PLN! Aby w pełni wykorzystać wszystkie oferowane bonusy powitalne, należy przestrzegać określonej kolejności, która jest przedstawiona w dalszej części artykułu. Pamiętaj również, że możesz mieć aktywny tylko jeden bonus lub freebet, w związku z czym kolejne bonusy bądź freebety, które zaakceptujesz, znajdą się w kolejce i będą wymagały aktywacji w określonym czasie.

 

W ramach oferty powitalnej w Superbet możesz otrzymać:

Bonus od pierwszego depozytu

W ciągu 14 dni od akceptacji oferty powitalnej złóż swój pierwszy depozyt na minimalną kwotę 20 PLN, a otrzymasz bonus 100% od pierwszej wpłaty do 200 PLN. Oznacza to, że nawet jeśli wpłacisz większą sumę, maksymalna kwota bonusu, jaką możesz otrzymać w ramach tej promocji, wynosi 200 PLN.

Ważne! Jeśli chcesz otrzymać komplet bonusów powitalnych, konieczne jest dokonanie pierwszego depozytu na kwotę co najmniej 50 PLN.

 

Aby wypłacić środki bonusowe przyznane w ramach promocji bonus od pierwszego depozytu na saldo depozytowe, należy dokonać obrotu za łączną stawkę odpowiadającą 2krotności otrzymanej kwoty bonusu, na przykład: jeśli dostałeś bonus w wysokości 200 PLN, należy obrócić kwotą równą 200 PLN x 2 = 400 PLN.

od pierwszego depo_200.png

Na poczet obrotu zaliczają się tylko postawionezakończone i rozliczone kupony, w okresie gdy bonus jest aktywny, które spełniają następujące warunki:

  • Minimalny kurs dla zakładów solo wynosi: 1.8.
  • Minimalny kurs dla zakładów multi wynosi: 1.8, z minimalną ilością zdarzeń na kuponie: 2.
  • Minimalny kurs dla zakładów systemowych wynosi: 1.8.
  • Nie zawierają zdarzeń z oferty Super Kursy.

Bonus od pierwszego depozytu jest ważny 10 dni, dlatego też podczas obrotu nim nie jest zalecane stawianie zakładów długoterminowych, np. „Zwycięzca Ligi Mistrzów”. Jeśli jednak na koncie Gracza aktywny jest inny bonus, to masz 7 dni na wykorzystanie go, aby aktywować bonus od pierwszego depozytu; w przeciwnym razie środki przyznane w ramach bonusu od pierwszego depozytu nie zostaną aktywowane.

Przeczytaj więcej informacji o obrocie bonusem powitalnym, klikając tutaj.

 

 Tydzień bez ryzyka

Promocja Tydzień bez ryzyka umożliwia grę bez obawy o przegraną przez 7 dni od momentu dokonania pierwszej wpłaty na minimum 20 PLN po rejestracji nowego konta. Jeśli zabraknie Ci szczęścia i swój pierwszy tydzień aktywności zakończysz na „minusie”, w ciągu 24 godzin od zakończenia Tygodnia bez ryzyka do Twojego konta zostanie przypisany bonus do maksymalnej kwoty 3500 PLN!

Przyznana kwota w ramach Tygodnia bez ryzyka jest obliczana na podstawie zawartych zakładów oraz przyznanych i wykorzystanych bonusów w pierwszym tygodniu aktywności według wzoru:

Suma zakładów – wygrane – podatek – bonusy (przyznane i wykorzystane) = Kwota bonusu Tydzień bez ryzyka

Na przykład:
Suma stawek (obrót) = 1000 PLN
Suma wygranych = 600 PLN
Suma podatków od gier = 120 PLN
Przyznane i wykorzystane bonusy = 30 PLN
Kwota bonusu Tydzień bez ryzyka = 1000 PLN – 600 PLN – 120 PLN – 30 PLN = 250 PLN

Przez „przyznane i wykorzystane bonusy” rozumie się sumę wszystkich bonusów, którą otrzymałeś od Organizatora i zawarłeś za nią przynajmniej jeden zakład.

Warunki obrotu bonusem Tydzień bez ryzyka są takie same jak w przypadku bonusu od pierwszego depozytu, czyli należy dokonać obrotu za łączną stawkę odpowiadającą 2krotności otrzymanej kwoty bonusu na kuponach typu singiel, multi oraz systemowych z minimalnym kursem 1.80. Dodatkowo, kupony nie mogą zawierać zdarzeń z oferty Super Kursy. Środki bonusowe przyznane w ramach Tygodnia bez ryzyka należy aktywować w ciągu 7 dni od ich akceptacji i zachowają ważność przez kolejne 10 dni.

 

 Extra bonus 34 PLN

Jeśli założysz konto z kodem SUPERBET, lub innym aktywnym, oraz Twój pierwszy depozyt będzie wynosić minimum 50 PLN, w ciągu 48 godzin otrzymasz 34 PLN w formie freebetu. Co istotne, na saldzie bonusowym może być jednocześnie aktywny tylko jeden bonus lub freebet, tak więc jeśli masz już aktywny inny niż extra bonus 34 PLN, to musisz go wykorzystać w ciągu 3 dniFreebet będzie ważny 3 dni od chwili, gdy go aktywujesz.

Freebet nie wymaga żadnego obrotu, niemniej ewentualna wygrana pochodząca z zakładu będzie pomniejszona o stawkę freebet i zostanie automatycznie dodana do salda depozytowego. Dodatkową informacją jest to, że freebet może być wykorzystany wyłącznie do zawierania zakładów z oferty przedmeczowej i na żywo (LIVE).

 

 Bonus za pobranie aplikacji

Pobierz aplikację mobilną Superbet w ciągu 7 dni od momentu dokonania pierwszej wpłaty, zaloguj się w niej i odbierz 20 PLN bonusu. Zostanie on przyznany w formie freebetu do 72 godzin od momentu zalogowania w aplikacji po wpłacie pierwszego depozytu w kwocie przynajmniej 20 PLN. Aplikację Superbet pobierzesz tutaj.

Aby skorzystać ze środków bonusowych przyznanych za pobranie aplikacji, konieczne jest aktywowanie ich w ciągu 7 dni od momentu akceptacji. Po aktywacji freebet będzie ważny przez 10 dni.

 

 

💥Maksymalna łączna kwota, jaką możesz otrzymać w ramach bonusów powitalnych, wynosi 3754 PLN.💥

Każdy Gracz może skorzystać z bonusu powitalnego tylko raz!

 

Więcej szczegółów znajdziesz w regulaminie promocji.

 

 

Dowiedz się więcej:

Dowiedz się dlaczego nie otrzymałeś bonusu powitalnego.

Dowiedz się kiedy możesz wypłacić pieniądze z salda bonusowego.

Dowiedz się gdzie możesz sprawdzić saldo bonusowe

 

 

Jeśli nie jesteś naszym Klientem, zarejestruj się teraz i skorzystaj z Bonusów Powitalnych:

Rejestracja!

 

Czy ten artykuł był pomocny?

Liczba użytkowników, którzy uważają ten artykuł za przydatny: 8 z 28

Powiązane artykuły

Superprzewaga

Skorzystaj z Superprzewagi w 7 różnych dyscyplinach i ciesz się z wygranej bez względu na końcowy wynik!Sprawdź, w jak prosty sposób rozliczymy Tw...

SuperGame

Bądź na bieżąco z promocją SuperGame. Dowiedz się, jak możesz wziąć udział!   Runda SuperGame będzie organizowana co tydzień i jest dostępna zarówn...

Bonusy powitalne

Superstart z kodem SUPERBET   Bonusy powitalne mogą otrzymać wyłącznie nowo zarejestrowani Gracze w Superbet. Załóż konto z kodem SUPERBET, lub i...

Freebet

Freebety, czyli darmowe zakłady, są popularną formą gratyfikacji Graczy na polskim rynku. Warto jednak wiedzieć, że zasady korzystania z tych środk...

Promocja SuperSpin

Zakręć kołem każdego dnia, aby wygrać!   🧐  Udział w promocji SuperSpin jest możliwy tylko wtedy, gdy: ✓ posiadasz konto Gracza na stronie www.su...

Bonusy w Superbet – ogólne warunki

Niezwykle istotne jest, aby zapoznać się dokładnie z regulaminem promocji, w ramach której otrzymałeś bonus, ponieważ warunki obrotu różnią się w z...

Świąteczny Survival - w puli aż 600 000 PLN!

Wykaż się aktywnością przez dokładnie 30 dni w okresie obowiązywania promocji i odbierz freebet!Mamy do rozdania aż 600 000 PLN dla wszystkich, kt...

Nocne Granie w Superbet

Obstaw przynajmniej jeden zakład za min. 100 PLN w Grach Karcianych i otrzymaj bonus 40 PLN!   Jak wziąć udział w promocji Nocne Granie? Należy ...

Zakłady Wirtualne – Super Bonus Golden Race

    Jeszcze więcej emocji i wyższe wygrane w sportach wirtualnych! Im więcej zdarzeń na kuponie, tym większa Twoja wygrana - nawet o 40%!   Jesteś...

Jak sprawdzić, jakie bonusy mam oczekujące i jak je obrócić?

  💥 Od teraz możesz zobaczyć na swoim koncie gracza wszystkie szczegóły dotyczące posiadanych bonusów i ich statusu zarówno na stronie www.superbet...