Bonusy powitalne

user avatar

bonus powitalny euro.png

Superstart z kodem SUPERBET

 

Bonusy powitalne mogą otrzymać wyłącznie nowo zarejestrowani Gracze w Superbet. Załóż konto z kodem SUPERBET, lub innym aktywnym, i wyraź zgodę marketingową. W następnej kolejności zaloguj się na swoje konto Gracza, przejdź do sekcji „Promocje i bonusy”, kliknij przycisk „Wybierz bonus”, a później „Potwierdź dołączenie”, i zaakceptuj ofertę powitalną Superbet poprzez wyskakujące okienko.

Bonus powitalny w Superbet to składowa czterech promocji na start. W ramach oferty po rejestracji otrzymasz od nas możliwość odebrania bonusu Tydzień bez ryzyka, a także freebetów: od pierwszego depozytu, o wartości 20 PLN i 34 PLN, w przypadku spełnienia określonych warunków. Na start czeka na Ciebie aż 3754 PLN! Aby w pełni wykorzystać wszystkie oferowane bonusy powitalne, należy przestrzegać określonej kolejności, która jest przedstawiona w dalszej części artykułu. Pamiętaj również, że możesz mieć aktywny tylko jeden bonus lub freebet, w związku z czym kolejne bonusy czy freebety, które zaakceptujesz, znajdą się w kolejce i będą wymagały aktywacji w określonym czasie.

 

W ramach oferty powitalnej w Superbet możesz otrzymać:

 Freebet od pierwszego depozytu

W ciągu 14 dni od akceptacji oferty powitalnej złóż swój pierwszy depozyt na minimalną kwotę 20 PLN, a otrzymasz freebet 100% od pierwszej wpłaty do 200 PLN. Oznacza to, że nawet jeśli wpłacisz większą sumę, maksymalna kwota freebetu, jaką możesz otrzymać w ramach tej promocji, wynosi 200 PLN.

Ważne! Jeśli chcesz otrzymać komplet bonusów powitalnych, konieczne jest dokonanie pierwszego depozytu na kwotę co najmniej 50 PLN.

freebet od pierwszego depozytu 200.png

Freebet od pierwszego depozytu jest ważny 10 dni, dlatego też nie jest zalecane wykorzystanie środków z salda bonusowego na zakłady długoterminowe, np. „Zwycięzca Ligi Mistrzów”. Jeśli jednak na koncie Gracza aktywny jest inny bonus lub freebet, to masz 7 dni na wykorzystanie go, aby aktywować freebet od pierwszego depozytu; w przeciwnym razie środki przyznane w ramach freebetu od pierwszego depozytu nie zostaną aktywowane.

Przeczytaj więcej informacji o mechanice działania freebetu, klikając tutaj.

 

 Tydzień bez ryzyka

Promocja Tydzień bez ryzyka, zwana również cashbackiem, umożliwia grę bez obawy o przegraną przez 7 dni od momentu dokonania pierwszej wpłaty na minimum 20 PLN po rejestracji nowego konta. Jeśli zabraknie Ci szczęścia i swój pierwszy tydzień aktywności zakończysz na „minusie”, w ciągu 24 godzin od zakończenia Tygodnia bez ryzyka do Twojego konta zostanie przypisany bonus do maksymalnej kwoty 3500 PLN!

Przyznana kwota w ramach Tygodnia bez ryzyka jest obliczana na podstawie zawartych zakładów oraz przyznanych i wykorzystanych bonusów/freebetów w pierwszym tygodniu aktywności według wzoru:

Suma zakładów – wygrane – podatek – bonusy/freebety (przyznane i wykorzystane) = Kwota bonusu Tydzień bez ryzyka

Na przykład:
Suma stawek (obrót) = 1000 PLN
Suma wygranych = 600 PLN
Suma podatków od gier = 120 PLN
Przyznane i wykorzystane bonusy/freebety = 30 PLN
Kwota bonusu Tydzień bez ryzyka = 1000 PLN – 600 PLN – 120 PLN – 30 PLN = 250 PLN

Przez „przyznane i wykorzystane bonusy/freebety” rozumie się sumę wszystkich bonusów/freebetów, którą otrzymałeś od Organizatora i zawarłeś za nią przynajmniej jeden zakład.

tydzień bez ryzyka bonus.png

Aby wypłacić środki bonusowe przyznane w ramach promocji Tydzień bez ryzyka na saldo depozytowe, należy dokonać obrotu za łączną stawkę odpowiadającą 3-krotności otrzymanej kwoty bonusu, na przykład: jeśli dostałeś bonus w wysokości 250 PLN, należy obrócić kwotą równą 250 PLN x 3 = 750 PLN.

Na poczet obrotu zaliczają się tylko postawione, zakończone i rozliczone kupony, w okresie gdy bonus jest aktywny, które spełniają następujące warunki:

  • Minimalny kurs dla zakładów solo wynosi: 1.91.
  • Minimalny kurs dla zakładów multi wynosi: 1.91, z minimalną ilością zdarzeń na kuponie: 2.
  • Minimalny kurs dla zakładów systemowych wynosi: 1.91 dla najniższej kombinacji.

Bonus Tydzień bez ryzyka jest ważny 7 dni, dlatego też podczas obrotu nim nie jest zalecane stawianie zakładów długoterminowych, np. „Zwycięzca Ligi Mistrzów”. Jeśli jednak na koncie Gracza aktywny jest inny bonus lub freebet, to masz 7 dni na wykorzystanie go, aby aktywować bonus Tydzień bez ryzyka; w przeciwnym razie środki przyznane w ramach bonusu Tydzień bez ryzyka nie zostaną aktywowane.

 

Extra freebet 34 PLN

Jeśli założysz konto z kodem SUPERBET, lub innym aktywnym, oraz Twój pierwszy depozyt będzie wynosić minimum 50 PLN, w ciągu 48 godzin otrzymasz 34 PLN w formie freebetu. Co istotne, na saldzie bonusowym może być jednocześnie aktywny tylko jeden bonus lub freebet, tak więc jeśli masz już aktywny inny niż extra freebet 34 PLN, to musisz go wykorzystać w ciągu 3 dniFreebet będzie ważny 3 dni od chwili, gdy go aktywujesz.

freebet 34.png

Freebet nie wymaga żadnego obrotu, niemniej ewentualna wygrana pochodząca z zakładu będzie pomniejszona o stawkę freebet i zostanie automatycznie dodana do salda depozytowego. Dodatkową informacją jest to, że freebet może być wykorzystany wyłącznie do zawierania zakładów z oferty przedmeczowej i na żywo (LIVE).

 

Freebet za pobranie aplikacji

Pobierz aplikację mobilną Superbet w ciągu 7 dni od momentu dokonania pierwszej wpłaty, zaloguj się w niej i odbierz 20 PLN freebetu. Zostanie on przyznany do 72 godzin od momentu zalogowania w aplikacji po wpłacie pierwszego depozytu w kwocie przynajmniej 20 PLN. Aplikację Superbet pobierzesz tutaj.

freebet 20 za apke.png

Aby skorzystać ze środków bonusowych przyznanych za pobranie aplikacji, konieczne jest aktywowanie ich w ciągu 7 dni od momentu akceptacji. Po aktywacji freebet będzie ważny przez 10 dni.

 

 

💥Maksymalna łączna kwota, jaką możesz otrzymać w ramach bonusów powitalnych, wynosi 3754 PLN.💥

Każdy Gracz może skorzystać z oferty powitalnej tylko raz!

 

Więcej szczegółów znajdziesz w regulaminie promocji.

 

 

Dowiedz się więcej:

Dowiedz się, dlaczego nie otrzymałeś freebetu od pierwszego depozytu.

Dowiedz się, kiedy możesz wypłacić pieniądze z salda bonusowego.

Dowiedz się, gdzie możesz sprawdzić saldo bonusowe.

Dowiedz się, jak sprawdzić, jakie bonusy są oczekujące.

Dowiedz się, jak działa sekcja Promocje i bonusy.

 

 

Jeśli nie jesteś naszym Klientem, zarejestruj się teraz i skorzystaj z oferty powitalnej:

Rejestracja!

 

Czy ten artykuł był pomocny?

Liczba użytkowników, którzy uważają ten artykuł za przydatny: 8 z 28

Powiązane artykuły

Superprzewaga

Skorzystaj z Superprzewagi w 8 różnych dyscyplinach i ciesz się z wygranej bez względu na końcowy wynik!Sprawdź, w jak prosty sposób rozliczymy Tw...

Bonusy powitalne

Superstart z kodem SUPERBET   Bonusy powitalne mogą otrzymać wyłącznie nowo zarejestrowani Gracze w Superbet. Załóż konto z kodem SUPERBET, lub i...

SuperGame - nowa edycja na Mistrzostwa Europy 2024!

  Sprawdź nową edycja SuperGame na ME 2024, która składa się z 10 rund, a w każdej z nich rozdamy po 50 000 PLN w gotówce za darmo! Dodatkowo 100...

Freebet

Freebet to darmowy zakład pozwalający na grę bez konieczności wykorzystywania własnych środków finansowych. W Superbet freebety są bardzo atrakcyjn...

SuperSpin

Zakręć kołem każdego dnia, aby wygrać!   🧐  Udział w promocji SuperSpin jest możliwy tylko wtedy, gdy: ✓ posiadasz konto Gracza na stronie www.su...

Mistrzostwa Europy: Go Super 20+20 PLN

  Promocja Mistrzostwa Europy: Go Super 20+20 PLN to świetny sposób na zabawę bez ryzyka dla tych, którzy mają ochotę na dodatkowe emocje podczas ...

Mistrzowski Survival - w puli aż 500 000 PLN!

Wykaż się aktywnością przez dokładnie 30 dni w okresie obowiązywania promocji i odbierz freebet!Mamy do rozdania aż 500 000 PLN dla wszystkich, kt...

Zasady działania sekcji „Promocje i bonusy”

Sekcja „Promocje i bonusy”, która jest dostępna w menu głównym, umożliwia nie tylko akceptację promocji, ale również sprawdzenie aktywnych oraz ocz...

Bonusy w Superbet – ogólne warunki

Niezwykle istotne jest, aby zapoznać się dokładnie z regulaminem promocji, w ramach której otrzymałeś bonus, ponieważ warunki obrotu różnią się w z...

Jak sprawdzić, jakie bonusy mam oczekujące i jak je obrócić?

Bonus oczekujący to taki, który znajduje się w kolejce bonusowej, co jest równoznaczne z tym, że nie jest on dostępny do obrotu. W przypadku gdy pr...