Loteria Super Strzał

user avatar

LOTERIA „SUPER STRZAŁ NA MISTRZOSTWA”

 

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

 

W jakim terminie można wziąć udział w loterii „Super strzał na Mistrzostwa”?

Okres przyjmowania zgłoszeń do loterii trwa od 15 września do 18 grudnia 2022 r.

 

Czym są Super Strzały?

Super Strzały są formą zabawy w naszym mechanizmie nagród natychmiastowych, tj. brania udziału w grze o nagrody rzeczowe oraz 10 zł na zakłady Superbet. Mechanizm ten jest funkcjonalnością zakładki loteryjnej strony www.superbet.pl oraz aplikacji mobilnej Superbet i jest dostępny dla uczestników, którzy zgłosili się do loterii poprzez swoje konto klienta Superbet. Mechanizm nie jest dostępny dla klientów Superbet. dokonujących zawarcia zakładów w punktach stacjonarnych. Okres wykonywania Super Strzałów trwa od 16 września do 22 grudnia 2022 r.

 

Jakie nagrody są do wygrania w loterii „Super strzał na Mistrzostwa”?

Nagrodami w loterii „Super Strzał na Mistrzostwa” są:

 • 10 x nagroda instant win I stopnia: Apple iPhone 13.
 • 20 x nagroda instant win II stopnia: karta podarunkowa do Media Expert o wartości 2000 zł.
 • 50 x nagroda instant win III stopnia: smartwatch Garmin.
 • 110 x nagroda instant win IV stopnia: głośnik JBL.
 • 300 x nagroda instant win V stopnia: słuchawki bezprzewodowe Xiaomi Redmi Buds.
 • 100 000 x nagroda instant win VI stopnia: 10 zł na zakłady Superbet.
 • 4 x nagroda miesięczna: 3-dniowy pakiet wyjazdowy dla 1 osoby do Kataru odbywający się w przedziale czasowym 18-27 listopada 2022 r.
 • 1 x nagroda główna: samochód sportowy Toyota GR Supra.

 

Czy dokonując zawarcia zakładów w punkcie stacjonarnym biorę udział w grze o wszystkie rodzaje nagród?

Dla klientów Superbet w punktach stacjonarnych, dokonujących w nich zawarcia zakładów i zgłaszających się do loterii przez stronę www.loteriasuperbet.pl nie jest dostępny mechanizm Super Strzałów, w związku z tym nie biorą oni udziału w grze o nagrody natychmiastowe (instant win).

 

Kto może wziąć udział w loterii?

W loterii mogą wziąć udział wszystkie osoby fizyczne, które ukończyły 18 lat
i posiadają konto na www.superbet.pl / w aplikacji mobilnej Superbet lub posiadają kartę Super Club i zawierają w okresie od 15 września do 18 grudnia 2022 r.  zakłady wzajemne z oferty Superbet.

 

Jestem klientem Superbet w punkcie stacjonarnym. Jak mogę zgłosić się do loterii?

By wziąć udział w  loterii, dokonując zawarcia zakładów w punkcie stacjonarnym, należy:

 1. Wejść na stronę www.loteriasuperbet.pl, wpisać numer swojej karty Super Club i zaakceptować regulamin loterii;
 2. Dokonać zawarcia zakładów za min 10 zł;
 3. Zarejestrować kupon w ramach programu Super Club.

 

Jak zgłosić się do loterii będąc klientem Superbet on-line?

W przypadku posiadaczy konta na www.superbet.pl / w aplikacji mobilnej Superbet należy:

 1. Zalogować się na swoje konto na superbet.pl lub w aplikacji mobilnej Superbet;
 2. Zgłosić się do loterii poprzez akceptację regulaminu w zakładce loteryjnej.

 

Czy muszę posiadać konto stałe w Superbet, by wziąć udział w loterii?

Żeby móc wziąć udział w loterii wystarczy konto tymczasowe, jednak w takiej sytuacji można walczyć jedynie o nagrody natychmiastowe (instant win). W przypadku dokonywania zawarcia zakładów przez konto tymczasowe losy do losowania nagród miesięcznych i nagrody głównej są przyznawane, ale zostaną on zaliczone do losowań tych nagród jedynie po aktywowaniu konta stałego.

 

Zgłosiłem/-am się do loterii przez aplikację Superbet. Kiedy na moim koncie pojawią się Super Strzały i losy do losowania nagród miesięcznych i nagrody głównej?

Po akceptacji regulaminu loterii należy zawierać zakłady wzajemne z oferty Superbet. Aby otrzymać jeden Super Strzał, należy w danym dniu zawrzeć zakład/zakłady za kwotę minimum 10 zł. Prawo do jednego losu w losowaniu nagród miesięcznych i nagrody głównej nabywane jest natomiast w momencie, gdy w danym dniu nastąpiło rozliczenie zakładów zawartych za łączną kwotę 10 zł. Przez rozliczenie rozumiemy moment pozwalający na stwierdzenie czy dany zakład jest wygrany czy przegrany, następujący po odbyciu się wydarzenia z tytułu, którego zakład jest przyjmowany.

 

Jakie są zasady naliczania losów do losowań nagród miesięcznych i nagrody głównej?

Za rozliczenie w danym dniu zawartych zakładów za kwotę minimum  10 zł przyznawany jest jeden los w losowaniu nagród miesięcznych i nagrody głównej. By los został przyznany kwota 10 zł powinna zostać rozliczona w danym dniu. Za każde kolejne rozliczone 10 zł, przyznawane będą kolejne losy.

Przykłady:

 1. Uczestnik zawarł jeden zakład wzajemny za kwotę 10,00 zł – otrzyma on 1 los w losowaniu nagrody miesięcznej i 1 los w losowaniu nagrody głównej w momencie rozliczenia tego zakładu.
 2. Uczestnik zawarł trzy zakłady: pierwszy za kwotę 2,00 zł, drugi za kwotę 3,00 zł i trzeci za kwotę 5,00 zł. Rozliczenie wszystkich tych zakładów następuje w tym samym dniu. Uczestnik otrzyma prawo do 1 losu w losowaniu nagrody miesięcznej i 1 losu w losowaniu nagrody głównej.
 3. Uczestnik zawarł trzy zakłady: pierwszy za kwotę 2,00 zł, drugi za kwotę 3,00 zł i trzeci za kwotę 5,00 zł. Rozliczenie zakładu pierwszego i drugiego następuje w jednym dniu, zaś rozliczenie trzeciego zakładu następuje w innym dniu. Uczestnik nie otrzyma losów.

W przypadku zawierania zakładów za pośrednictwem strony www.superbet.pl lub aplikacji mobilnej Superbet, losy będą naliczane do 24 h od momentu zakończenia dnia, w którym nastąpiło rozliczenie.

W przypadku zawierania zakładów w punkcie stacjonarnym, losy będą naliczane do 48 h od momentu zakończenia dnia, w którym nastąpiło rozliczenie.

Losy nie będą naliczane w przypadku zakładów rozliczonych kursem 1.0 oraz zakładów rozliczonych opcją cashout.

 

Jak naliczane są Super Strzały i ile mogę ich otrzymać?

W zależności od kwoty przeznaczonej na zawarcie zakładu/zakładów w danym dniu, można otrzymać:

 • W przypadku zawarcia zakładu/zakładów za kwotę od 10 do 49,99 zł – 1 Super Strzał;
 • W przypadku zawarcia zakładu/zakładów za kwotę od 50 do 99,99 zł – 2 Super Strzały;
 • W przypadku zawarcia zakładu/zakładów za kwotę równą lub przewyższającą 100 zł – 3 Super Strzały.

Zasady naliczania Super Strzałów obrazują następujące przykłady:

 • Uczestnik w jednym dniu (tj. pomiędzy godziną 00:00:00 a 23:59:59) zawarł jeden zakład wzajemny za kwotę 10,00 zł - otrzyma on prawo do 1 Super Strzału.
 • Uczestnik w jednym dniu (tj. pomiędzy godziną 00:00:00 a 23:59:59) zawarł trzy zakłady wzajemne: pierwszy za kwotę 2,00 zł, drugi za kwotę 3,00 zł i trzeci za kwotę 5,00 zł - Uczestnik otrzyma prawo do 1 Super Strzału
 • Uczestnik w jednym dniu (tj. pomiędzy godziną 00:00:00 a 23:59:59) zawarł dwa zakłady wzajemne: pierwszy za kwotę 2,00 zł, drugi za kwotę 3,00 zł a kolejnego dnia Uczestnik ten zawarł kolejny zakład wzajemny za kwotę 5,00 zł - Uczestnik nie otrzyma prawa do Super Strzału, gdyż zakłady nie zostały zawarte w ramach jednego dnia.

Naliczenie Super Strzału będzie następować do 24 h od momentu zakończenia dnia, w którym nastąpiło zawarcie zakładu/zakładów z zastrzeżeniem, że Super Strzał nie zostanie przyznany, jeśli uczestnik w dniu jego zwarcia skorzysta z opcji cashout lub jeśli zakład zostanie rozliczony kursem 1.0.

Dodatkowo:

 • Za wzięcie udziału w SuperGame Jackpot w danym tygodniu zostanie przyznany jeden dodatkowy Super Strzał, z zastrzeżeniem, że ostatnim tygodniem będzie tutaj tydzień od 5 do 11 grudnia 2022 r.
 • Za zawarcie zakładu w danym tygodniu za pośrednictwem aplikacji mobilnej Superbet również zostanie przyznany jeden dodatkowy Super Strzał.

Naliczanie tych dodatkowych Super Strzałów będzie następowało do 72 godzin po zakończeniu każdego tygodnia.

 

Ile mam czasu na wykorzystanie wszystkich Super Strzałów?

Super Strzały należy wykonać do 22 grudnia 2022 r.

 

Dokonałem zawarcia zakładu 1 września 2022 r.  Czy z tytułu tego zakupu zostaną mi naliczone losy?

Nie. Okres zawierania zakładów wzajemnych upoważniających do otrzymywania losów w loterii trwa od 15 września do 18 grudnia 2022 r.

 

Ile razy mogę wziąć udział w loterii i ile nagród mogę wygrać?

W loterii można wziąć udział dowolną liczbę razy, pod warunkiem, że każdorazowo spełnione są warunki regulaminu. Jeden uczestnik może wygrać maksymalnie 1 nagrodę miesięczną i 1 nagrodę główną.

 

Kiedy otrzymam informację o wygraniu nagrody natychmiastowej?

Uczestnik o wygraniu nagrody instant win dowiaduje się bezpośrednio po wykonaniu Super Strzału poprzez komunikat wyświetlony na stronie www.superbet.pl lub w aplikacji mobilnej Superbet z informacją, iż jego zgłoszenie jest zgłoszeniem zwycięskim. Wraz z informacją o wygranej przekazywana jest informacja o warunkach jakie należy spełnić w celu odbioru nagrody.

 

Kiedy odbywa się losowanie nagród miesięcznych?

Nagrody miesięczne będą losowane 19 października 2022 r.

 

Kiedy odbywa się losowanie nagrody głównej?

Nagroda główna będzie losowana 22 grudnia 2022 r.

 

Kiedy zostaną wydane nagrody w loterii i w jaki sposób?

Nagrody instant win w postaci 10 zł na zakłady Superbet wydawane są do 16 stycznia 2023 r. jako zasilenie konta na www.superbet.pl / w aplikacji mobilnej Superbet z przeznaczeniem na zawarcie zakładów wzajemnych.

Nagrody instant win rzeczowe wysyłane są za pośrednictwem przesyłki kurierskiej do 28 lutego 2023 r., przez co rozumie się maksymalną datę nadania przesyłki przez organizatora.

Nagrody miesięczne wydawane są w formie vouchera, za pośrednictwem przesyłki kurierskiej, do 17 listopada 2022 r., przez co rozumie się maksymalną datę nadania przesyłki przez organizatora.

Nagroda główna wydawana jest w formie vouchera upoważniającego do odbioru pojazdu, za pośrednictwem przesyłki kurierskiej, do 1 marca 2023 r., przez co rozumie się maksymalną datę nadania przesyłki przez organizatora.

 

Czy mogę zamienić nagrodę rzeczową na ekwiwalent pieniężny albo na inną nagrodę?

Nie. Zgodnie z regulaminem zwycięzcy nie przysługuje prawo żądania wydania nagrody w innej formie niż przewidziana regulaminem.

 

Kto jest płatnikiem podatku od nagród?

Zgodnie z regulaminem płatnikiem podatku od nagród o wartości powyżej 2 280 zł brutto jest organizator loterii.

 

Jeśli nie jesteś naszym Klientem, zarejestruj się teraz i skorzystaj z Bonusów Powitalnych:

Rejestracja!

 

Czy ten artykuł był pomocny?

Liczba użytkowników, którzy uważają ten artykuł za przydatny: 3 z 3

Powiązane artykuły

SUPERPRZEWAGA – dwa gole przewagi i kupon wygrany!

  Skorzystaj z SUPERPRZEWAGI na Mistrzostwa Świata w Katarze! Wystarczy, że wytypowana przez Ciebie drużyna osiągnie w dowolnym momencie spotkania...

Loteria Super Strzał

LOTERIA „SUPER STRZAŁ NA MISTRZOSTWA”   NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA   W jakim terminie można wziąć udział w loterii „Super strzał na Mistrzostwa”...

SuperGame

Bądź na bieżąco z promocją SuperGame. Dowiedz się jak możesz wziąć udział!   Runda SuperGame będzie organizowana co tydzień i będzie dostępna zarów...

Bonus Powitalny

    SUPER START z kodem SUPERBET   Bonus Powitalny dostępny jest tylko dla nowych Graczy, którzy mają aktywne konta online. Aby otrzymać bonus, na...

Freebet

Nowa promocja w Superbet!      Freebet dostępny jest tylko dla Graczy, którzy mają aktywne konta online oraz spełnili warunki promocji. 🔥 Regulami...

GO SUPER 20+22 PLN

  GRASZ ZA 20 PLN – ZGARNIASZ 22 PLN! CODZIENNIE!   W promocji GO SUPER 20+22 PLN codziennie, przez cały okres trwania Mistrzostw Świata (Katar ...

Promocja Super Spin

  💥 Zakręć kołem i odbierz bonus codziennie!💥   Udział w tej promocji jest możliwy tylko dla osób: ✅ Zarejestrowanych na naszej stronie www.superb...

SUPERSOCIAL - Udostępniaj, obserwuj, komentuj!

  Dołącz do pierwszej platformy do gry społecznościowej i przygotuj się na zupełnie nowy wymiar gry! UDOSTĘPNIAJ swoje kupony - zyskaj nowych zna...

Zakłady Wirtualne – Super Bonus Golden Race

    Jeszcze więcej emocji i wyższe wygrane w sportach wirtualnych! Im więcej zdarzeń na kuponie, tym większa Twoja wygrana - nawet o 40%!   Jesteś...

Bonusy w Superbet – ogólne warunki

Bardzo ważne jest, aby zapoznać się z Regulaminem każdego otrzymanego bonusu, ponieważ bonusy różnią się w zależności od kampanii: mają różne warun...