Jak możemy Ci pomóc?

instaleaza

Zainstaluj naszą Super Aplikację!

Jak możemy Ci pomóc?

Najczęściej oglądane

Zakłady specjalne

user avatar

FAQ_-_Zak_ady_Specjalne_-_29.03.21.png

Wygrywaj więcej dzięki zakładom specjalnym, które są dostępne każdego dnia!

 

Obstawianie w Superbet ma wiele zalet. Jedną z nich jest możliwość zawierania wyjątkowych zakładów, które można znaleźć tylko tutaj! Każdego dnia czeka na Ciebie duży wybór wydarzeń sportowych, w których znajdziesz wysokie kursy i specjalne oferty. Najważniejsze rozgrywki i wydarzenia w różnych dyscyplinach sportowych są dostępne z unikalnymi możliwościami obstawiania, które znacząco wzbogacają ofertę.

 

W sekcji SPECJALNE znajdziesz wydarzenia, które zawierają kilkadziesiąt zakładów o podwyższonych kursach, z których wiele jest unikalnych na rynku. Możesz obstawiać zawody, drużyny, bramki, strzelców bramek, rzuty rożne, kartki i wiele więcej.

specjalne_strona.png

 

Skorzystaj z zakładów specjalnych już teraz! Gwarantujemy, że przeżyjesz wydarzenia intensywniej.

specjalne.png

 

Zakłady na klasyfikacje końcowe

Za każdym razem gdy zechcesz obstawić, kto wygra Grand Prix, Puchar Świata, Mistrzostwa Europy, tytuł w najważniejszych mistrzostwach lub trofeum w najważniejszych zawodach w najpopularniejszych dyscyplinach sportowych, przejdź do sekcji SPECJALNE, gdzie znajdziesz zakłady na klasyfikacje końcowe.

Zrzut ekranu (318).png

Zakłady na klasyfikacje końcowe są zakładami długoterminowymi i można je postawić przed lub nawet w trakcie zawodów. Są one rozliczane po zakończeniu rozgrywek, na które postawiłeś (na przykład po ostatniej kolejce Premier League).

 

 

POSTAW ZAKŁAD SPECJALNY!

 

 

Dowiedz się więcej:

Dowiedz się, gdzie znaleźć zakłady specjalne w aplikacji.

Dowiedz się, czym jest kupon systemowy.

Dowiedz się, jaka jest minimalna stawka na zakład.

 

Czy ten artykuł był pomocny?

Liczba użytkowników, którzy uważają ten artykuł za przydatny: 2 z 3

Pobierz teraz!

Pobierz aplikację Superbet. Możesz grać lepiej zawsze i wszędzie!

Dostęp tylko dla osób pełnoletnich.

Strona zawiera treści związane z grami hazardowymi i wstęp na nią jest dozwolony jedynie dla osób pełnoletnich. Hazard związany jest z ryzykiem.

footer parteners icon

Superbet zakłady bukmacherskie Sp. z o.o., z siedzibą: ul. Wincentego Rzymowskiego 31, 02-697 Warszawa, zarejestrowana przez Sąd Rejonowy Katowice - Wschód w Katowicach Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000666114, Regon: 366704393, NIP: 9542775133, Decyzja nr. PS4.6831.5.2019 wydana w dniu 18.10.2019r.

Logo