Jak mogę odebrać wygraną z kuponu w Punkcie Przyjmowania Zakładów?

user avatar

 

💡 Czy wiedziałeś o tym? 

😎 Od teraz możesz płacić za kupony postawione w Punktach za pomocą karty bankowej. Akceptujemy wszystkie karty wydawane z logo Visa i Mastercard!

 

💡 Wygraną z tytułu Zakładu wypłaca się po ogłoszeniu oficjalnego wyniku i za zwrotem nienaruszonego Kuponu, na którym wszelkie zawarte informacje są czytelne, jego okazicielowi lub pełnomocnikowi w PPZ Spółki lub w innym uzgodnionym z Klientem miejscu, np. w przypadku wysokich wygranych za pomocą przelewu bankowego lub w siedzibie Spółki. W wyjątkowych przypadkach, np. wysoka wygrana, Spółka może opóźnić wypłatę wygranych o 3 dni kalendarzowe. W przypadku utraty lub zniszczenia Kuponu Klient traci prawo do wszelkich roszczeń wobec Spółki dotyczących wygranej lub zwrotu. Nie jest możliwa wypłata wygranej poprzez Terminal.

👉  Wygraną z tytułu Zakładu lub zwrot stawki w przypadku Zakładu zwróconego Klient może odebrać po rozstrzygnięciu Kuponu, jednak nie później niż 30 dni kalendarzowych licząc od momentu rozstrzygnięcia Kuponu. Po upływie tego terminu Klient traci prawo do wygranej lub zwrotu.

🧐  Podczas odbierania wygranej gracz ma obowiązek posiadać oryginalny kupon, aby przekazać go kasjerowi. Żadna płatność nie zostanie dokonana, jeśli masz tylko zdjęcia kuponu. Bardzo ważne jest, aby wiedzieć, że płatność zostanie dokonana tylko na podstawie oryginalnego, nieuszkodzonego kuponu. Kasjer może poprosić osobę żądającą wypłaty wygranej o przedstawienie oryginalnego dokumentu tożsamości ze zdjęciem.

💥 Jeśli jest to e-kupon, który nie został zagrany w Punkcie, nie będziesz mógł skorzystać z żadnych wygranych. Aby otrzymać wydrukowany kupon, należy podać w Punkcie kod e-kuponu. Na podstawie wydrukowanego kuponu możesz zażądać wypłaty, jeśli kupon jest wygrany. 

 

 

Dowiedz się więcej:

Sprawdź godziny otwarcia Punktów franczyzowych.

Sprawdź godziny otwarcia Punktów Stacjonarnych.

Dowiedz się o środkach bezpieczeństwa w Punktach Przyjmowania Zakładów. 

Dowiedz się o ofercie w Superbet.

 

 

Jeśli nie jesteś naszym Klientem, zarejestruj się teraz i skorzystaj z Bonusów Powitalnych:

REJESTRACJA!

 

Czy ten artykuł był pomocny?

Liczba użytkowników, którzy uważają ten artykuł za przydatny: 0 z 1