Ile mam czasu na anulowanie kuponu zagranego w Punkcie?

user avatar

💥 Kupony można anulować maksymalnie w ciągu 15 minut od ich obstawienia, ale nie później niż przed rozpoczęciem dowolnego wydarzenia na kuponie oraz przed opuszczeniem Punktu.

Po upływie czasu 15 min, system automatycznie zablokuje możliwość anulowania kuponu, a Gracz zatrzyma kupon i nie będzie już miał prawa żądać zwrotu stawki. 

 

💥 Kuponów z oferty „zakłady na żywo” nie można anulować!

Kupony z oferty „zakłady na żywo”, ze względu na bezpośredni charakter gry, nie mogą być anulowane ani modyfikowane. Gracz ma możliwość sprawdzenia w czasie rzeczywistym na monitorze w Punkcie, czy żądane przez niego dane odpowiadają danym wprowadzonym do systemu zakładów przez Kasjera.

 

👉 Zgodnie z REGULAMINEM ZAKŁADÓW WZAJEMNYCH z dnia 04.12.2018

„Klient ma obowiązek we własnym interesie sprawdzić czy zawartość wydrukowanego Kuponu odpowiada zamierzonemu Zakładowi i w przypadku stwierdzenia błędu, ma obowiązek niezwłocznie zwrócić uwagę na ten błąd Kasjerowi. Po zawarciu Zakładu i odejściu od Kasjera, Klient nie ma prawa do wprowadzenia jakichkolwiek zmian na Kuponie. Zmiany oraz anulowanie Kuponu nie są także możliwe w przypadku zakładów typu „Live” oraz zakładów zawieranych poprzez Terminal.”

 

 

Dowiedz się więcej:

Sprawdź godziny otwarcia Punktów franczyzowych.

Sprawdź godziny otwarcia Punktów Stacjonarnych.

Dowiedz się o środkach bezpieczeństwa w Punktach Przyjmowania Zakładów. 

Dowiedz się jak odebrać pieniądze w innym Punkcie. 

Dowiedz się jak odebrać wygraną z kuponu.

 

Jeśli nie jesteś naszym Klientem, zarejestruj się teraz i skorzystaj z Bonusów Powitalnych:

REJESTRACJA!

Czy ten artykuł był pomocny?

Liczba użytkowników, którzy uważają ten artykuł za przydatny: 0 z 0