SuperBonus

user avatar

image (3).png

Graj jak zawsze, wygrywaj jak nigdy!

Im więcej zdarzeń na kuponie, tym większa Twoja wygrana - nawet o 150%!


 

Chcesz więcej wygrywać i lubisz puszczać taśmy?

Stwórz kupon, na którym będzie co najmniej 5 zdarzeń wyłącznie z oferty przedmeczowej o minimalnym kursie 1.20, a wygrasz więcej niż w standardowej ofercie. Każde kolejne zdarzenie na kuponie powiększy Twój zysk! W ten sposób możesz otrzymać nawet 150% dodatkowej kasy! Zasada jest prosta: im dłuższa będzie Twoja „taśma”, tym więcej możesz otrzymać. W tej ofercie rozmiar ma niebagatelne znaczenie!

 

Sprawdź tabelę bonusową:

image (4).png

 

👉 Jak działa SuperBonus?

  • Kupon musi zawierać co najmniej 5 zdarzeń, z których wszystkie muszą pochodzić z oferty przedmeczowej. Zakłady live nie kwalifikują się do udziału w tej promocji i automatycznie wykluczają kupon z możliwości otrzymania SuperBonusu.
  • Minimalny kurs każdego zdarzenia na kuponie to 1.20.
  • Każde kolejne zdarzenie na kuponie powiększy część Twojej wygranej netto od 5% do nawet 150%.
  • Podczas tworzenia kuponu, gdy zdarzenia spełniają warunki, wyświetlają się informacje dotyczące SuperBonusu, na przykład: liczba zdarzeń, jaką należy dodać, aby odblokować SuperBonus czy procent, o jaki zostanie powiększona Twoja wygrana.

dodaj 2 zdarzenia 5%.png  bonus 20%.png

  

💥 Uwaga!

  • Jeśli dodasz mecz z kursem 1.19 lub mniejszym, SuperBonus nie będzie naliczony.
  • Maksymalna wygrana na kuponie z uwzględnieniem SuperBonusu wynosi 650.000 PLN.
  • Jeżeli kupon zostanie wygrany dzięki Superprzewadze, to nie będzie kwalifikował się do otrzymania SuperBonusu. W przypadku kuponów systemowych tylko kombinacje wygrane dzięki Superprzewadze nie są uwzględniane do SuperBonusu. Zapoznaj się z tym artykułem, aby uzyskać więcej informacji na ten temat.
  • Zdarzenia z oferty Super Kursy mogą znajdować się na kuponie, ale nie mają one wpływu na zwiększenie wygranej. Na przykład: Jeśli na kuponie znajduje się 11 zdarzeń z oferty przedmeczowej i kursem minimalnym 1.20 dla każdego z nich, w tym jedno zdarzenie z oferty „Super Kursy”, ewentualna część wygranej netto zostanie powiększona o 20%.
  • Jeśli jedno lub więcej zdarzeń na kuponie zostanie anulowanych lub zwróconych z kursem 1.0, SuperBonus zostanie przeliczony ponownie z uwzględnieniem zdarzeń, które spełniają kryteria zwiększenia wygranej. Na przykład: Jeśli na kuponie znajduje się 11 zdarzeń z oferty przedmeczowej i kursem minimalnym 1.20 dla każdego z nich, w przypadku anulowania jednego zdarzenia i rozliczenia go po kursie 1.0 ewentualna część wygranej netto zostanie powiększona o 20%.

Szczegółowe zasady działania SuperBonusu możesz znaleźć TUTAJ.

 

Na koniec przedstawiamy przykład wygranego kuponu z SuperBonusem. 😎

SuperBonus_-_wygrany_kupon.jpg

 

PRZYGOTUJ KUPON TERAZ!

 

 

Dowiedz się więcej:

Dowiedz się, czym są Super Kursy.

Dowiedz się, czym są zakłady specjalne.

Dowiedz się, czym są zakłady SuperBets.

 

Czy ten artykuł był pomocny?

Liczba użytkowników, którzy uważają ten artykuł za przydatny: 4 z 5