Adresy i godziny otwarcia Punktów Superbet

user avatar

Punkty_SB_-_FAQ.jpg

WOJEWÓDZTWO DOLNOŚLĄSKIE

Oleśnica (56-400)

Rzemieślnicza 10

poniedziałek 10:00 – 18:00,
wtorek – sobota 10:00 – 20:00,
niedziela 10:00 – 18:00,
święta 10:00 – 15:00

Strzegom (58-150)

Bohaterów Getta 12

poniedziałek 9:00 – 17:00,
wtorek – sobota 9:00 – 21:00,
niedziela 9:00 – 18:00

Środa Śląska (55-300)

Legnicka 25

poniedziałek – niedziela 09:30 – 21:00

Wrocław (50-031)

Jedności Narodowej 96/1a

poniedziałek – niedziela 9:00 – 21:00

 

WOJEWÓDZTWO KUJAWSKO-POMORSKIE

Świecie (86-100)

Paderewskiego 1

poniedziałek 09:00 – 17:00,
wtorek – sobota 09:00 – 21:00,
niedziela 09:00 – 18:00

Toruń (87-100)

Jamontta 10a-10d paw.3

poniedziałek – niedziela 9:00 – 21:00

 

WOJEWÓDZTWO LUBELSKIE

Tomaszów Lubelski (22-600)

Lwowska 50

poniedziałek – niedziela 10:00 – 19:00

Świdnik (21-040)

Niepodległości 17/17

poniedziałek – piątek 09:00 – 18:00,
sobota 09:00 – 16:00,
niedziela 09:00 – 15:00

 

WOJEWÓDZTWO LUBUSKIE

Gubin (66-620)

Bolesława Krzywoustego 131/46

poniedziałek – niedziela 9:00 – 21:00

Krasnystaw (22-330)

Plac 3-go Maja 6

poniedziałek – piątek 09:30 – 17:00,
sobota 09:30 – 16:00,
niedziela 10:00 – 15:00,
święta 10:00 – 14:00

Słubice (69-100)

Mickiewicza 2

poniedziałek – niedziela 10:00 – 21:00

Zielona Góra (65-536)

Wyszyńskiego 40A/17

poniedziałek – niedziela 9:00 – 21:00

 

WOJEWÓDZTWO ŁÓDZKIE

Rawa Mazowiecka (96-200)

Jerozolimska 3

poniedziałek 10:00 – 18:00
wtorek – sobota 10:00 – 19:30
niedziela 10:00 – 18:00

Wieluń (98-300)

Kopernika 25

poniedziałek – piątek 10:00 – 18:00
sobota – niedziela 10:00 – 16:00
święta 10:00 – 14:00

 

WOJEWÓDZTWO MAŁOPOLSKIE

Andrychów (34-120)

1 Maja 4

poniedziałek – sobota 08:00 – 22:00
niedziela 08:00 – 21:00

Andrychów (34-120)

Starowiejska 38D

poniedziałek – czwartek 12:00 – 22:00,
piątek 12:00 – 23:00,
sobota 9:00 – 23:00,
niedziela 9:00 – 22:00

Gdów (32-420)

Bocheńska 158

poniedziałek – czwartek 12:00 – 22:00,
piątek – sobota 12:00 – 23:00,
niedziela 12:00 – 22:00

Kraków (31-620)

Bohaterów Września 1C lok. 2U

poniedziałek 9:00 – 17:00,
wtorek – sobota 9:00 – 21:00,
niedziela 9:00 – 18:00

Kraków (30-611)

Bojki 4 paw. 15/5A

poniedziałek 9:00 – 17:00,
wtorek – sobota 9:00 – 21:00,
niedziela 9:00 – 18:00

Niepołomice (32-005)

Targowa 4D

poniedziałek – piątek 9:30 – 19:00,
sobota 9:30 – 18:00,
niedziela 9:30 – 16:00,
święta – nieczynne

Nowy Sącz (33-300)

Nawojowska 15a

poniedziałek 9:00 – 17:00,
wtorek – sobota 9:00 – 21:00,
niedziela 9:00 – 18:00

Oświęcim (32-602)

Pl. Pokoju 9

poniedziałek – sobota 10:00 – 22:00
niedziele i święta 10:00 – 20:00

Oświęcim (32-600)

Nojego 5

poniedziałek – czwartek 9:00 – 21:00
piątek – sobota 09:00 – 22:00
niedziela 9:00 – 21:00

Szczucin (33-230)

Rynek 22

poniedziałek – niedziela 09:00 – 23:00

 

WOJEWÓDZTWO MAZOWIECKIE

Ożarów (05-850)

Poznańska 280 lok 1

poniedziałek – sobota 10:00 – 19:00,
niedziela – 10:00 – 18:00

Płock (09-400

Aleja Floriana Kobylińskiego 2

poniedziałek – piątek 10:00 – 18:00
sobota 10:00 – 16:00
niedziela – nieczynne

Pruszków (05-800)

Wojska Polskiego 16a lok.16

poniedziałek – niedziela 10:00 – 22:00
święta 10:00 – 16:00

Radom (26-600)

Osiedlowa 2F

poniedziałek – niedziela 9:00 – 21:00

Sierpc (13-200)

Płocka 24E

poniedziałek – niedziela 09:00 – 19:00

Sokołów Podlaski (08-300)

Wokulskiego 1/6A

poniedziałek 9:30 – 19:00,
wtorek – sobota 9:30 – 21:00,
niedziela i święta 9:30 – 18:00

Warszawa (00-508)

Aleje Jerozolimskie 33

poniedziałek – niedziela 09:00 – 23:00

Warszawa (02-784)

Pasaż Ursynowski 1 lok.14

poniedziałek 9:00 – 17:00,
wtorek – sobota 9:00 – 21:00,
niedziela 9:00 – 18:00

Warszawa (03-734)

Targowa 72 PAW. 26

poniedziałek – sobota 09:30 – 20:00
niedziela i święta 09:30 – 18:30

Warszawa (02-684)

Puławska 246 paw 11D

poniedziałek – sobota 11:00 – 19:00
niedziela - nieczynne

 

WOJEWÓDZTWO OPOLSKIE

Olesno (46-300)

Labora 4/8

poniedziałek – sobota 09:30 – 19:00,
niedziela 09:30 – 15:00

 

WOJEWÓDZTWO PODKARPACKIE

Lubaczów (37-600)

Kazimierza Wielkiego 2

poniedziałek 9:00 – 19:00,
wtorek – sobota 9:00 – 21:00,
niedziela 9:00 – 18:00,
święta – nieczynne

Nowa Dęba (39-460)

Aleja Zwycięstwa 1a

poniedziałek 09:00 – 18:00,
wtorek – sobota 09:00 – 19:00,
niedziela 09:00 – 18:00

Rzeszów (35-326)

Cicha 3

poniedziałek 11:00 – 17:00,
wtorek – niedziela 11:00 – 20:00,
święta 11:00 – 20:00

Rzeszów (32-215)

Marszałkowska 15

poniedziałek 10:00 – 18:00,
wtorek – sobota 09:00 – 21:00,
niedziela 09:00 – 18:00

Tarnobrzeg (39-400)

Al. Niepodległości 2A

poniedziałek – niedziela 10:00 – 22:00

 

WOJEWÓDZTWO PODLASKIE

Białystok (15-774)

Kołłątaja 65 lok.5

poniedziałek 09:00 – 17:00,
wtorek – sobota 09:00 – 21:00,
niedziela 09:00 – 18:00

 

WOJEWÓDZTWO POMORSKIE

Bytów (77-100)

Sikorskiego 32 B

poniedziałek 9:00 – 17:00,
wtorek – sobota 9:00 – 21:00,
niedziela 9:00 – 18:00

Łapy (18-100)

Główna 32 lok 10

poniedziałek 10:00 – 18:00,
wtorek 10:00 – 23:00,
środa – czwartek 10:00 – 21:00,
piątek – sobota 09:00 – 21:00,
niedziela 09:00 – 15:00

Puck (84-100)

Wałowa 7

poniedziałek 09:00 – 17:00,
wtorek – sobota 09:00 – 21:00,
niedziela 09:00 – 18:00

 

WOJEWÓDZTWO ŚLĄSKIE

Bytom (41-902)

Jagiellońska 1

poniedziałek – niedziela 11:00 – 21:00
święta 11:00 – 21:00

Chorzów (41-500)

11 listopada 15

poniedziałek – niedziela 09:00 – 21:00

Chorzów (41-500)

Katowicka 126

poniedziałek – niedziela 9:00 – 22:00

Chorzów (41-500)

Krzyżowa 19

poniedziałek – niedziela 10:00 – 21:00

Dąbrowa Górnicza (41‑300)

Karola Adamieckiego 11A/2

poniedziałek – niedziela 10:00 – 22:00
święta 10:00 – 22:00

Knurów (44-196)

Lotników 6

poniedziałek – niedziela 12:00 – 18:00

Piekary Śląskie (41‑949)

Oświęcimska 98

poniedziałek – niedziela 9:00 – 22:00
święta 9:00 – 22:00

Ruda Śląska (41-706)

Solidarności 22 lok 10

poniedziałek – niedziela 9:00 – 22:00
święta 9:00 – 22:00

Sosnowiec (41-200)

Braci Mieroszewskich B-4/1

poniedziałek – sobota 09:00 – 20:00,
niedziela 09:00 –15:00

Sosnowiec (41-219)

Cypriana Kamila Norwida 3

poniedziałek – sobota 08:00 – 22:00,
niedziela 09:00 – 21:00

Sosnowiec (41-200)

Warszawska 11

poniedziałek – niedziela 08:00 – 21:00

 

WOJEWÓDZTWO ŚWIĘTOKRZYSKIE

Kazimierza Wielkiego (28‑500)

1 Maja 19A

poniedziałek – piątek 10:00 – 19:00,
sobota 10:00 – 18:00,
niedziela 10:00 – 16:00,
święta – nieczynne

Kielce (25-435)

Ćwiklińskiej 1B

poniedziałek – niedziela 9:00 – 21:00,
święta 9:00 – 21:00

Kielce (25-536)

Wojewódzka 2

poniedziałek – piątek 09:00 – 18:00,
sobota 09:00 – 17:00,
niedziela 09:00 – 16:00

Ostrowiec Świętokrzyski
(27‑400)

11 Listopada 26b

poniedziałek – piątek 14:00 – 22:00
sobota – niedziela 11:00 – 22:00
święta 11:00 – 22:00

 

WOJEWÓDZTWO WARMIŃSKO-MAZURSKIE

Działdowo (13-200)

Kościuszki 5A

poniedziałek – niedziela 9:00 – 19:00

Kętrzyn (11-400)

Traugutta 7

poniedziałek 10:00 – 17:00,
wtorek – sobota 10:00 – 18:00,
niedziela 10:00 – 16:00

Mrągowo (11-700)

Wojska Polskiego 2

poniedziałek – niedziela 10:00 – 20:00

 

WOJEWÓDZTWO WIELKOPOLSKIE

Chodzież (64-800)

Wojska Polskiego 19

poniedziałek 12:00 – 17:30,
wtorek – czwartek 11:00 – 20:00,
piątek 09:00 – 20:00,
sobota 09:00 – 19:00,
niedziela 9:00 – 17:00,
święta – nieczynne

Czarnków (64-700)

Sikorskiego 17

poniedziałek 9:00 – 17:00,
wtorek – sobota 9:00 – 21:00,
niedziela 9:00 – 18:00

Gniezno (62-200)

Konikowo 10

poniedziałek – niedziela 09:00 – 22:00

Kępno (63-600)

Kościelna 4A

poniedziałek 9:00 – 17:00,
wtorek – sobota 9:00 – 21:00,
niedziela 9:00 – 18:00

Nowy Tomyśl (64-300)

Tuwima 4

poniedziałek 9:00 – 17:00,
wtorek – sobota 9:00 – 21:00,
niedziela 9:00 – 18:00

Oborniki (64-600)

Armii Poznań 2

poniedziałek 9:00 – 16:00
wtorek – sobota 9:00 – 21:00
niedziela 9:00 – 19:00

Ostrzeszów (63-500)

Poprzeczna 6

poniedziałek 09:00 – 17:00,
wtorek – sobota 09:00 – 21:00,
niedziela 09:00 – 18:00

Przeźmierowo (62-081)

Rynkowa 68

poniedziałek – piątek 09:30 – 19:00,
sobota 09:30 – 18:00,
niedziela 09:30 – 16:30,
święta – nieczynne

Środa Wielkopolska (63-000)

Daszyńskiego 4

poniedziałek 10:00 – 20:00,
wtorek – sobota 10:00 – 22:00,
niedziela 10:00 – 20:00

Trzemeszno (62-240)

Kardynała Stefana Wyszyńskiego 3/2

poniedziałek – niedziela 09:00 – 22:00

Złotów (77-400)

Bolesława Krzywustego 9a

poniedziałek 9:00 – 17:00,
wtorek – sobota 9:00 – 21:00,
niedziela 9:00 – 18:00

 

WOJEWÓDZTWO ZACHODNIOPOMORSKIE

Białogard (78-200)

Wojska Polskiego 70 lok. 1

poniedziałek 9:00 – 17:00,
wtorek – sobota 9:00 – 21:00,
niedziela 9:00 – 18:00

Chojna (74-500)

Mieszka I 10B

poniedziałek – piątek 10:00 – 18:00
sobota 10:00 – 16:00
niedziela i święta 11:00 – 15:00

Drawsko Pomorskie (78-500)

Basztowa 3B

poniedziałek 9:00 – 17:00,
wtorek – sobota 9:00 – 21:00,
niedziela 9:00 – 18:00

Gryfino (74-100)

Czechosłowacka 1

poniedziałek – niedziela 09:00 – 22:00

Karlino (78-230)

Koszalińska 3

poniedziałek 9:00 – 17:00
wtorek – czwartek 10:00 – 20:00
piątek – sobota 11:00 – 21:00
niedziela 10:00 – 16:00

Kołobrzeg (78-100)

Dubois 16B/9

poniedziałek 9:00 – 17:00,
wtorek – sobota 9:00 – 21:00,
niedziela 9:00 – 18:00

Myślibórz (74-300)

Bohaterów Warszawy 46

poniedziałek – piątek 10:00 – 18:00
sobota 10:00 – 19:00
niedziela 10:00 – 17:00

Pyrzyce (72-200)

Warszawska 10

poniedziałek – niedziela 09:00 – 22:00

 

Dowiedz się więcej:

Dowiedz się o darmowym zakładzie za konto online w Punkcie.

Dowiedz się o ofercie Superbet.

 

Jeśli nie jesteś naszym Klientem, zarejestruj się teraz i skorzystaj z Bonusów Powitalnych:

Rejestracja!

Czy ten artykuł był pomocny?

Liczba użytkowników, którzy uważają ten artykuł za przydatny: 4 z 4